ریجن 2 نسخه Goty -Game Of The Year بازی Fallout 4 برای Ps4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3218

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :نسخه Game Of The Year بازی Fallout 4

سبک بازی : ماجرایی اول شخص نقش آفرینی

بستر اجرایی : PS4

ریجن 2

با اضافات فراوان

بررسی تخصصی


پکیج Game Of The Year بازی Fallout 4 شامل بسته‌های الحاقی Nuka-World ،Valut-Tec Workshop ،Contraptions Workshop ،Far Harbor ،Wasteland Workshop و Automatron خواهد بود، همچنین کاربرانی که این نسخه را خریداری کنند علاوه بر تمامی بسته‌های الحاقی بازی، تمامی آپدیت‌ها و ماد‌های منتشر شده برای بازی را دریافت خواهند کرد.


روشن است که این بازی از هر نظر نسبت به بازی های قبلی کمپانی بتستا بهبود داشته است و یک جهش بزرگ محسوب می‌شود؛ جالب است که بدانید پروژه ساخت این بازی از سال 2009 به همراه بازی Skyrim آغاز شد ولی Fallout 4 محیطی تقریبا 4 برابر (!) بزرگ تر از Skyrim را دارا است. تاد هاوارد یکی از کارگردانان کمپانی بتستا دقایقی پیش در مورد این بازی گفته است که سیستم دفاعی بازی کاملا نوین شده است و شما می‌توانید با استفاده از آیتم های موجود در فضای بازی برای خود ابزار دفاعی درست کنید همچنین او در مورد داستان و نحوه گیم پلی این بازی نیز توضیحاتی را ارائه کرده است به عنوان مثال شما می‌توانید در این بازی که قبل از آخرالزمان روایت می‌شود بچه دار شوید. گفتنی است که محیط این بازی به طور کامل Realtime است

زمانی که تمامی خوراک‌هایمان به سمت‌ و سوی زوال و نابودی گرایش پیدا می‌کنند، زمانی که همه‌ چیز در قعر دره‌ای به نام انقراض گداخته می‌شود، با دنیایی روبه‌رو می‌شویم که تفرقه در آن جولان می‌دهد و میان مردم تفرقه و نفاق. حزب‌های سیاسی، فرهنگی و جنگی جدیدی در گوشه و کنار تشکیل می‌شود که هر کدام در قلمروی مستقلشان ساز منحصر به‌ فرد خودشان را می‌زنند. زیرا دیگر کسی وقت ندارد با این اوضاعی که مملوست از اغتشاش و بلوا سرش را بخاراند چه برسد به اینکه ملتی را رهبری کند. همه‌ی این عوامل سبب شده تا با دنیایی به‌دور از قانون و عجیب برخورد کنیم. سیاست‌ها و دولت‌های خارجه هیچ‌کاری ازشان برنمی‌آید و حتی سازمان مللی که بعد از جنگ جهانی دوم برای برقراری صلح تشکیل شده نمی‌تواند قدمی در راستای جلوگیری از یک خون‌‌ و خون‌ریزی بزرگ بردارد. بحران همه‌جانبه‌ای که گلوی کره‌ی خاکی را محکم در چنگ دارد، در نهایت منجر به ایجاد جنگ بزرگ می‌شود و جرقه‌اش زمانی زده می‌شود که روسیه (یا شاید هم چین) اولین بمب اتمی‌اش را برسر آمریکایی‌ها در سال 2077 فرو می‌فرستد. تا سالیان طولانی‌ آمریکایی که شهرتش گوش جهان را کر کرده بود به منطقه‌ای تبدیل می‌شود که خالی از سکنه است.

چون اثرهای رادیو اکتیو و ریزش اتمی ناشی از بمب اتمی روسیه، باعث شده تا باران‌های اسیدی، پس‌مانده‌ و اندک گیاه‌های باقی‌مانده‌ی در حال جان کندن را از بین ببرند. با همه‌ی این توصیفات، باز هم نمی‌توانیم آخرالزمان را چیزی بدانیم که مانع رشد و ترقی بشر بشود. بلکه هنوز هم انسان‌های زیادی باقی مانده‌اند که اعمالشان ختم می‌شود به ساخت‌ و سازی دوباره تا دنیایی جدید و اغواکننده شکل بگیرد که اسمش را چیزی جز فال‌آوت نمی‌شود گذاشت. حرف‌های بالا خلاصه‌ای بود بر منشا و سرآغاز همه‌ی نسخه‌های این مجموعه. Fallout 4 هم دقیقاً مثل اجدادش آغازش از این واقعه شروع می‌شود و احتمالاً یک بار دیگر در شروع این نسخه شاهد صحبت‌های راوی درباره‌ی این موضوع هستیم که کلیت‌های خوبی درباره‌ی بازی به ما می‌دهد. 


 


 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3218
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید