استند فرمان شبیه سازی رانندگی VRS Racing Simulator Stan Wheel Stand
استند فرمان شبیه سازی رانندگی VRS Racing Simulator Stan Wheel Stand
قیمت: 5990000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

استند فرمان شبیه سازی رانندگی VRS Racing Simulator Stan Wheel Stand

استند رانندگی VRS Racing Simulator Stand

بدنه‌ی مستحکم

دارای جایگاه برای نصب فرمان، دنده و پدال

فضای شیب‌دار نصب پدال

قابل تنظیم در تک‌تک قسمت‌ها

امکان نصب هر نوع پدال، فرمان و دنده

فرمان‌های پیشنهادی: G295/T300/RSG27/G29/G923/G920

نکته: این محصول شامل فرمان و دنده و پدال نیست

محصولات مشابه

استند یا شبیه‌ساز رانندگی ابزاری عالی برای گیمرهایی است که عاشق بازی‌های مسابقه‌ای هستند. استندها یا شبیه‌سازهای رانندگی در اندازه‌ها و فرم‌های مختلف عرضه می‌شوند و این امکان را برای گیمرها فراهم می‌کنند که فرمان، دنده و پدال‌ها را روی آن‌ها نصب کنند. مهم است که استندها اولاً مکان‌های اختصاصی برای نصب فرمان و دنده و پدال داشته باشند، ثانیاً از متریالی مستحکم ساخته شده باشند و ثالثاً قابل تغییر اندازه باشند. خوشبختانه استند رانندگی VRS Racing Simulator Stand چنین محصولی است. این استند رانندگی – چنان‌که در تصویر می‌بینید – دارای مکان اختصاصی برای نصب فرمان است. همچنین پایین‌تر از مکانی برای نصب پدال‌های رانندگی برخوردار است و بالاتر دارای مکانی برای نصب دنده است. خوشبختانه تک‌تک این جایگاه‌ها را می‌توان شخصی‌سازی کرد. با اهرم‌هایی که طراحی کرده‌اند، امکان تغییر اندازه‌ی آن‌ها و سازگارکردن‌شان با قد و قامت گیمر وجود دارد.

استند رانندگی VRS Racing Simulator Stand

نکته‌ی مثبت دیگر این‌که بدنه‌ی این استند از آلیاژ فلز است و استحکام و دوام بالایی دارد. همچنین قسمت نصب پدال در این استند رانندگی، به‌صورت شیب‌دار طراحی شده تا هر چه بیشتر به قسمت پدال در اتومبیل‌های واقعی شباهت داشته باشد.

افزون بر این‌ها، استند رانندگی VRS Racing Simulator Stand با تمامی پدال‌ها، دنده‌ها و به‌ویژه فرمان‌ها سازگاری دارد. پیشنهاد ما برای استفاده از فرمان، فرمان‌های مدل G295/T300/RSG27/G29/G923/G920 است.

مسئله‌ای دیگر که باید پیرامون این استند رانندگی به آن توجه داشته باشید این است که قیمت این استند رانندگی نسبت به نمونه‌های مشابه پایین‌تر است و از این رو خرید این شبیه‌ساز رانندگی، خریدی مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود.

استند رانندگی VRS Racing Simulator Stand

 

 

نکته: این محصول فقط استندِ رانندگی است و شامل فرمان و دنده و پدال نیست. فرمان و دنده و پدال باید جداگانه خریداری شوند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای استند فرمان شبیه سازی رانندگی VRS Racing Simulator Stan Wheel Stand

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}