خرید بازی Elex II برای PS5
خرید بازی Elex II برای PS5
قیمت: 1530000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Elex II برای PS5

عنوان محصول : خرید بازی Elex II

برای PS5

سبک نقش آفرینی

سازنده Piranha Bytes

ناشر THQ Nordic

محصولات مشابه

سال‌ها پس از اینکه جکس، هایبریدها را شکست داد، تهدید جدیدی از آسمان‌ها ظاهر شده است که نیروهای خطرناک جنگجوی مدافع تاریکی را آزاد کرده است و تمام موجودات زنده را به خطر انداخته است. برای دفاع از صلح در ماگالان و تأمین امنیت خانواده‌اش، جکس باید راهی مأموریتی شود تا تمام فرقه‌ها را متحد کند و در برابر مهاجمان، مقاومت کند.

 

در بازی Elex II، شما راهی دنیایی خاص و عظیم می‌شویدفرقه‌های مختلفی بر آن حکم‌رانی می‌کنند و محیط‌های متنوع و گوناگونی دارد. دنیای بازی Elex II، دنیای پساآخرالزمانی، علمی تخیلی و فانتزی است و می‌توانید با جت پک خود، در آن آزادانه بگردید و مأموریت‌های بازی و بخش داستانی را به هر شکلی که می‌خواهید بازی کنید.

 

 

دنیای Magalan به شما آزدای عمل زیادی می دهد تا با کاراکترهای بی شماری که هر کدام  شخصیت‌های متفاوتی دارند، تعامل داشته باشید. آن ها به اعمال شما واکنش نشان می‌دهند و حرف‌ها و کارهای شما روی زندگی دیگران تأثیر می‌گذارد. شما همچنین می‌توانید عضو فرقه‌ها و گروه‌های مختلف شوید و حتی قبل از پایان داستان، کشته شوید. داستان بازی Elex II، داستانی تعاملی با شاخه‌های متعدد است.

 

 

The Berserkers

فرقه The Berserkers بازماندگان یک سنگ آسمانی هستند که به تکنولوژی دسترسی ندارند. این فرقه، مجموعه‌ای از کشاورزان، شکارچیان و درمان‌گران هستند که مانند اروپایی‌های قرون وسطی زندگی می‌کنند و از تکنولوژی متنفرند. رهبر Berserker راهی پیدا کرده است تا نیروی جنگجوی مدافع را به مانا تبدیل کند و از آن علیه Albها استفاده کند. 

 

 

The Morkons

فرقه The Morkon زمانی اهالی صلح‌دوست تامسون تاون بودند اما پس از برخورد جرم آسمانی، بازمانده‌های آن‌ها به زیر زمین فرار کردند و خود را از دنیای خطرناک بیرون، مخفی کردند و به تدریج به قبیله‌ای وحشی و بدوی تبدیل شدند که با خرده‌های سنگ و فلز، سلاح می‌سازند. آن‌ها دسترسی محدودی به غذا و منابع دارند و به همین دلیل، قوانین سختی دارند و با بیگانگان خوب نیستند.

 

The Skyands

فرقه The Skyands ناگهان ظاهر شدند و خیلی سریع، ماگالان را تسخیر کردند. آن‌ها از جنگجوی مدافع تاریکی به جای جنگجوی مدافع آبی نیرو می‌گیرند و بسیار خشن هستند. آن‌ها دارای سازه‌های عظیم تغییرشکل‌دهنده‌ای به نام پیشین هستند و در مبارزات، بی‌رحم و باهوش هستند.

 

 

The Albs

فرقه The Albs، گروهی هستند که به شکلی دیوانه‌وار از نیروی جنگجوی مدافع آبی تغذیه کردند و از قدرت‌های جادویی جدید خود برای توسعه تکنولوژی‌های قدرتمند خود استفاده کردند اما به تدریج، احساسات خود را از دست دادند.

 

 

The Clerics

فرقه The Clerics معتقدند که فقط یک راه برای استفاده از نیروی جنگجوی مدافع وجود دارد و سایر فرقه‌ها باید به فرمان‌های آن‌ها گوش فرا دهند. آن‌ها مخالف استفاده شخصی از این نیرو هستند و معتقدند که از آن فقط برای استفاده از اجسام و اشیا باید استفاده کرد.

 

The Outlaws

این فرقه از نیروی جنگجوی مدافع برای تولید ماده مخدری به نام استیم استفاده می‌کند. این فرقه هیچ هدفی غیر از کشت و کشتار ندارد و مجموعه‌ای از جنایت‌کاران و معتادان مواد مخدر است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Elex II برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}