نسخه استیل بوک بازی Oddworld Soulstorm برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8125
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

داستان حماسی جدید ایب را در یک ماجراجویی انفجاری جدید تجربه کنید

بازی Oddworld: Soulstorm یک بازی ماجرایی پر از هیجان با عناصری چون ساخت و ساز، جمع آوری غنائم، پلتفرمینگ و مخفی‌کاری است. این بازی داستان غیرممکن مبارزه با نژادی است که از هر ابزاری، از پروپاگاندا تا خشونت برای سرکوب ایب و قیامش استفاده می‌کند. 

شما در بازی Oddworld: Soulstorm نقش ایب را بر عهده دارید که قهرمانی ناخواسته است و به شکلی تصادفی تبدیل به نماد یک انقلاب شده است و باید به دوستان و هم‌نژادانش کمک کند تا در برابر قدرت فاسد حاکم سیاره‌شان مقاومت کنند.

 

 

ایب آماده باشد یا نه، سرنوشت کل نژاد مودوکن‌ها بر شانه‌های او است. ایب یا باید پیروز شود و نظام ظالم سیاره را سرنگون کند یا قصور انقراض کل نژاد مودوکن‌ها را بر عهده بگیرد.

 

دنیای بازی Oddworld: Soulstorm یک دنیای 2.9 بعدی با جلوه‌های بصری خارق‌العاده است. با جمع آوری آیتم‌های مختلف، سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی بسازید، پازل‌های مختلف را حل کنید و پیرون خود را به آزادی برسانید.

 

 

بازی Oddworld: SoulStorm، گیم پلی پلتفرمینگ را با عناصر سبک نقش آفرینی ترکیب کرده است و به پلیر این امکان را می‌دهد تا به شیوه دلخواه خود بازی کند. دنیای بازی سه‌بعدی است اما گیم‌پلی بازی تقریبا دو بعدی است و به همین دلیل، بازی Oddworld: Soulstorm یک بازی 2.9 بعدی به شمار می‌آید. شما پس از شکست دادن دشمنان، می‌توانید غنائم آن‌ها را بردارید و تجهیزات و گجت‌های مختلفی بسازید تا بتوانید دشمنان خود را از سر راه بردارید. گیم پلی بازی ترکیبی از پلتفرمینگ، حل پازل و مخفی‌کاری است.

 

 

در پایان هر مرحله می‌توانید عملکرد خود را بر اساس امتیازی که کسب کرده‌اید، بسنجید و آن را با دیگران مقایسه کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8125
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید