بازی Planet Coaster: Console Edition برای PS5
بازی Planet Coaster: Console Edition  برای PS5
قیمت: 1420000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Planet Coaster: Console Edition برای PS5

عنوان محصول :بازی Planet Coaster 

پلتفرم اجرایی : PS5

سبک :شبیه سازی شهر بازی

ریجن 2

سازنده :  Frontier Developments plcAspyr (Mac)

ناشر : Frontier


بازی Planet Coaster که درواقع دنباله‌‌ی سری RollerCoaster Tycoon نیز به حساب می‌آید، تجربه ساخت و مدیریت یک شهربازی را در اختیار گیمر قرار می‌دهد.به نسل جدیدی از شبیه‌سازی پارک‌های تفریحی خوش آمدید! در بازی Planet Coaster: Console Edition، با ابزاری ساده، ایده‌های خود را پیاده کنید و تمام جوانب امپراطوری خود را مدیریت کنید. شما همچنین می‌توانید به پارک‌های تفریحی دیگر بازیکنان نیز سر بزنید و در آن‌ها آزادانه بگردید.

 شما علاوه‌بر ساخت یک شهربازی جذاب و مدیریت آن، می‌توانید برای بهتر شدن پارک خود، در بخش داستانی بازی مأموریت‌ها و سناریوهای موجود را نیز انجام دهید. یکی دیگر از حالت‌های بازی Sandbox نام دارد. در این بخش گیمر می‌تواند پارک مورد نظر خود را از صفر با بودجه بی‌نهایت و ویژگی‌ها و وسایل متنوعی بسازد. Challenge Mode اما با اضافه کردن چالش‌هایی ازجمله بودجه محدود به حالت سندباکس، مدیریت و توانایی شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بخش کریر مود بازی دارای سناریوهای غنی و پر از جزئیاتی است و به شما این امکان را می‌دهد تا آزادانه پارک تفریحی خود را بسازید.

اگر در شروع دچار مشکل هستید می‌توانید از صدها طرح اولیه درون بازی با سطوح سختی مختلف استفاده کنید و پارک تفریحی مورد نظر خود را بسازید.

شما همچنین می‌توانید سطوح مختلف و محیط اطراف را تغییر دهید تا پارک شما در محیطی باشد که خودتان در نظر دارید.

با مراجعه به بخش Frontier Workshop، می‌توانید دنیاهای دیگر بازیکنان را مشاهده کنید و در آن‌ها بگردید یا پارک تفریحی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS5
  • سبک بازی : مدیریت شهربازی
  • تعداد DVD :
  • رده بندی سنی :
  • وزن :
  • ابعاد :
  • سایر توضیحات :

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Planet Coaster: Console Edition برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}