بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6839
۲,۱۸۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX

  • رده سنی: بزرگتر از 16 سال
  • ژانر: شبیه سازی
  • سازگار با: XBOX

بررسی تخصصی

اگر قبلا با بازی هایی مانند Zoo Tycoon توانسته اید ارتباط خوبی برقرار کنید. همچنین به بازی هایی که در آن ها کنترل حیوانات را در دست بگیرید علاقمند هستید، بازی Jurassic World Evolution 2 برای برای XBOX می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. در واقع در این بازی شما قادر هستید که با کنترل T-REX ها، دانشمندان را به هوا پرتاب کنید و امکانات هیجان انگیز دیگری نیز در این بازی برای شما در نظر گرفته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX

توضیحاتی درباره بازی Jurassic World Evolution 2

اگر بخواهیم خیلی ساده در خصوص بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX توضیح دهیم باید بگوییم که در این بازی شما وظیفه ساخت و مدیریت مجموعه ای از پارک های ژوراسیک را بر عهده دارید. در واقع دایناسور ها و سایر حیوانات بر اساس طراحی های فیلم های قوی ساخته شده اند. در قسمت کمپین بازی شما شاهد وقایعی هستید که در آخرین قسمت از فیلم Fallen Kingdom روی می دهد. بشریت در حال سازگاری با دایناسور ها و زندگی با آن ها است. کل داستان بازی Jurassic World Evolution 2 در 5 ماموریت خلاصه می شود و شما می توانید کل بازی را در کمتر از 2 ساعت کامل کنید.

در واقع می توان گفت که در پایان این بازی شما باید تلاش کنید تا جهان را گسترده تر کرده و آن را با شرایط موجود وفق دهید. شخصیت سازی های داستان بازی تماما بر اساس داستان ها و سریال هایی با موضوعات ژوراسیک روی می دهد و در نهایت می توان گفت که برخی از تضاد ها در داستان بازی می تواند برای شما آزار دهنده باشد. نباید از یاد برد که تمامی داستان بازی گزینه ای بسیار جذاب و مناسب برای شما خواهد بود.

بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX

بازی هیچگونه آموزش پیش از شروع ندارد و شما باید بر اساس راهنمایی های بسیار کوتاهی که در بخش کمپین وجود دارد بازی را شروع کنید. مکانیک های اولیه ای که در این بازی وجود دارد و همچنین پایان باز را می توان از مهم ترین نکات منفی دانست که در این بازی وجود دارند. با این حال، وجود یک داستان جذاب باعث می شود که بازی کردن برای شما لذت بخش باشد.

بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX

شما قادر خواهید بود که در طول بازی، سناریو های مختلفی را اجرا نمایید. در واقع شما می توانید تمامی ماموریت ها را با پایان بندی های متفاوت به پایان برسانید. به شما توصیه می شود که حتما ماموریت ها را با دقت پیش ببرید و پیش از هر بار بازی کردن حتما در خصوص آن چه از نظر شما مطلوب است فکر کنید. با این وجود می توان گفت که بازی Jurassic World Evolution 2 برای XBOX یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به شمار خواهد رفت و شما می توانید این بازی را با لذت و هیجان به پایان برسانید.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6839
۲,۱۸۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید