خرید بازی Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - XBOX

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7026
۳,۳۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۳۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

محتویات نسخه Deluxe Edition بازی Kingdom Hearts 3:

- استیل بوک

- آرت بوک

- پین

بررسی تخصصی

بازی Kingdom Hearts 3 داستان سورا و دوستانش را تعریف می‌کند که راهی ماجرایی خطرناک درباره ارزش دوستی و تقابل نور و تاریکی می‌شوند. محیط بازی شامل دنیاهای گوناگون دیزنی و پیکسار می‌شود و سورا، وارث قدرتی عظیم به همراه دو دوستش، دانلد داک و گوفی باید در برابر نیرویی به نام «بی‌قلبان» مقاومت کند که قصد دارد دنیا را نابود کند. سورا، دانلد و گوفی در طول سفر خود با کاراکترهای مختلف و رنگارنگ دنیای دیزنی و پیکسار مواجه می‌شوند و تهدیدی را که دنیای آن‌ها را نشانه گرفته، شکست می‌دهند.

kingdom hearts

ماجراجویی در دنیای دیزنی و پیکسار

راهی سفری در دنیای دیزنی شوید و آن را در برابر حمله بی‌قلبان حفظ کنید. در طول این بازی با شخصیت‌های مختلف فیلم‌هایی چون Toy Story، Big Hero 6، Frozen، Tangled و Hercules مواجه می‌شوید که به شما کمک می‌کنند.

 

قدرت «شمشیرکلید»ها را آزاد کنید

شمشیرکلیدها (Keyblade)، سلاح‌های مرموز و قدرتمند سری Kingdom Hearts اکنون قدرت‌ها، توانایی‌ها و انیمیشن‌های بیشتری دارند. با در دست داشتن چند شمشیرکلید می‌توانید کمبوهای مختلف ایجاد کنید و لحظات دیدنی را خلق کنید.

 

جادو را تجربه کنید

برای مبارزه با بی‌قلبان از جادوهای گوناگون و رنگارنگ استفاده کنید. در طول مبارزات، شخصیت‌های مختلف دیزنی به کمک شما می‌آیند و قدرت‌های جدیدی به نام Attractions، با الهام از مکان‌های به‌یادماندنی دیزنی و پیکسار به بازی اضافه شده‌اند.

 

نبردهای پرزدوخورد و هیجان‌انگیز

در کنار مبارزه با ارتش بی‌قلبان، می‌توانید مکان‌های مختلف دنیای دیزنی و پیکسار را نیز مشاهده کنید و از گشتن در آن‌ها لذت ببرید. دنیاهای بازی نه تنها زیبا هستند، بلکه هر کدام المان‌های گیم‌پلی منحصربفرد خود را دارند.

sora ratatouille

مینی‌گیم‌ها بر اساس فیلم‌های کوتاه دیزنی و پیکسار

بازی Kingdom Hearts 3 دارای 20 مینی‌گیم است که بر اساس فیلم‌های کوتاه دیزنی و پیکسار ساخته شده‌اند و در طول بازی می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7026
۳,۳۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۳۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید