خرید بازی Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - XBOX
خرید بازی  Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - XBOX
قیمت: 3300000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - XBOX

محتویات نسخه Deluxe Edition بازی Kingdom Hearts 3:

- استیل بوک

- آرت بوک

- پین

محصولات مشابه

بازی Kingdom Hearts 3 داستان سورا و دوستانش را تعریف می‌کند که راهی ماجرایی خطرناک درباره ارزش دوستی و تقابل نور و تاریکی می‌شوند. محیط بازی شامل دنیاهای گوناگون دیزنی و پیکسار می‌شود و سورا، وارث قدرتی عظیم به همراه دو دوستش، دانلد داک و گوفی باید در برابر نیرویی به نام «بی‌قلبان» مقاومت کند که قصد دارد دنیا را نابود کند. سورا، دانلد و گوفی در طول سفر خود با کاراکترهای مختلف و رنگارنگ دنیای دیزنی و پیکسار مواجه می‌شوند و تهدیدی را که دنیای آن‌ها را نشانه گرفته، شکست می‌دهند.

kingdom hearts

ماجراجویی در دنیای دیزنی و پیکسار

راهی سفری در دنیای دیزنی شوید و آن را در برابر حمله بی‌قلبان حفظ کنید. در طول این بازی با شخصیت‌های مختلف فیلم‌هایی چون Toy Story، Big Hero 6، Frozen، Tangled و Hercules مواجه می‌شوید که به شما کمک می‌کنند.

 

قدرت «شمشیرکلید»ها را آزاد کنید

شمشیرکلیدها (Keyblade)، سلاح‌های مرموز و قدرتمند سری Kingdom Hearts اکنون قدرت‌ها، توانایی‌ها و انیمیشن‌های بیشتری دارند. با در دست داشتن چند شمشیرکلید می‌توانید کمبوهای مختلف ایجاد کنید و لحظات دیدنی را خلق کنید.

 

جادو را تجربه کنید

برای مبارزه با بی‌قلبان از جادوهای گوناگون و رنگارنگ استفاده کنید. در طول مبارزات، شخصیت‌های مختلف دیزنی به کمک شما می‌آیند و قدرت‌های جدیدی به نام Attractions، با الهام از مکان‌های به‌یادماندنی دیزنی و پیکسار به بازی اضافه شده‌اند.

 

نبردهای پرزدوخورد و هیجان‌انگیز

در کنار مبارزه با ارتش بی‌قلبان، می‌توانید مکان‌های مختلف دنیای دیزنی و پیکسار را نیز مشاهده کنید و از گشتن در آن‌ها لذت ببرید. دنیاهای بازی نه تنها زیبا هستند، بلکه هر کدام المان‌های گیم‌پلی منحصربفرد خود را دارند.

sora ratatouille

مینی‌گیم‌ها بر اساس فیلم‌های کوتاه دیزنی و پیکسار

بازی Kingdom Hearts 3 دارای ۲۰ مینی‌گیم است که بر اساس فیلم‌های کوتاه دیزنی و پیکسار ساخته شده‌اند و در طول بازی می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition - XBOX

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}