خرید بازی Torment Tides of Numenera Day One Edition - نسخه Xbox One
خرید بازی Torment  Tides of Numenera Day One Edition - نسخه Xbox One
قیمت: 1270000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Torment Tides of Numenera Day One Edition - نسخه Xbox One

خرید بازی Torment: Tides of Numenera

Day One Edition

نسخه Xbox One

تولیدکننده: EA Games

محصولات مشابه

بازی Torment: Tides of Numenera با الهام از بازی نقش آفرینی رومیزی Numenera ساخته شده و داستان دنیای نهم را روایت می‌کند. این بازی، یک بازی علمی تخیلی و فانتزی است، اما داستان بازی اگرچه در آینده رخ می‌دهد، اما تکنولوژی درون داستان بازی، اگرچه اکنون از توان بشر خارج، اما قابل دستیابی است. همچنین، به دلیل فضای رازآلود بازی، نمی‌توان آن را یک بازی کاملا علمی تخیلی دانست. ساکنین دنیای نهم درباره اندرویدها، DNA و کامپیوتر مطالعه نمی‌کنند اما اطلاعات زیادی از اشباح نانو و هوش باستانی دارند. کتابی باستانی و بیگانه وجود دارد که می‌تواند سفر در ابعاد کوانتومی را محقق سازد، اما راهبین ایان نیز قادر به خواندن آن نیستند. در این ابعاد کوانتومی، موجودی وجود دارد که اهالی نومنرا آن را شیطان می‌خوانند.

زمین، یک میلیارد سال آینده

دنیایی مخروبه و به جا مانده از یک تمدن به شدت پیشرفته را کشف کنید. تمدنی که توانسته بود در فضا و زمان چاله‌هایی ایجاد کند، سیارات را تغییر دهد و خورشید را از نو زنده کند. اکنون بازمانده‌های این تمدن، در دستان شماست.

 

مرگ پایان راه نیست

با هر بار مرگ، ذهن شما، بدن شما را در یک هزارتوی روانی بازسازی می‌کند. در این هزارتو قدم بگذارید، اسرار آن را کشف کنید و داستان‌هایی را بشنوید که زندگان از آن‌ها غافل‌اند.

 

بازی انتخاب و عواقب آن

شما در بازی هزاران انتخاب خواهید داشت که همگی روی سرنوشت کاراکترها و داستان بازی تأثیر دارند. طیف اخلاقی بازی فراتر از خیر و شر است و می‌توانید داستانی کاملا منحصربفرد خلق کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Torment Tides of Numenera Day One Edition - نسخه Xbox One

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}