خرید بازی Wild Hearts برای XBOX SERIES X
خرید بازی Wild Hearts برای XBOX SERIES X
قیمت: 3150000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Wild Hearts برای XBOX SERIES X

خرید بازی Wild Hearts برای XBOX SERIES X
تولیدکننده: EA Games
یک نفره - تا سه نفر آنلاین
اکشن ماجراجویی
مناسب برای 12 سال به بالا

محصولات مشابه

دنیایی وحشی را رام کنید و به شکار بپیوندید

در بازی Wild Hearts با استفاده از تکنولوژی‌هایی باستانی، باید هیولاهایی عظیم و حشی را شکار کنید. بازی Wild Hearts، عنوان جدیدی در سبک بازی‌های شکاری است که با استفاده از تکنولوژی، شانس مبارزه با هیولاهایی عظیم‌الجثه را دارید. شما می‌توانید به تنهایی راهی شکار شوید یا با دوستان خود هیولاها را شکار کنید.

 

هیچ کس به یاد ندارد کی و چرا هیولاها که با نام کمونو شناخته می‌شوند، تبدیل به موجوداتی وحشی شدند. این هیولاهای عظیم، قدرت طبیعت را به دوش می‌کشند و هیچ شکارچی قادر به مقابله با آن‌ها نبوده است. شما در بازی Wild Hearts، یک شکارچی تازه‌کار هستید که با سلاح‌هایی مرگ‌بار و تکنولوژی باستانی کاراکوری، جریان این نبرد را تغییر می‌دهید.

 

 

داستان بازی Wild Hearts در دهکده‌ای به نام میناتو در سرزمین آزوما رخ می‌دهد. شما باید با اهالی دهکده حرف بزنید و با پیدا کردن هم‌رزمانی جدید، شانس خود را در نبرد افزایش دهید.

 

 

هیولاهای کمونو، تجسم خشم طبیعت هستند. این هیولاها، ترکیبی از حیوانات درنده با قدرت طبیعت هستند و جثه‌هایی بسیار بزرگ دارند. آن‌ها همچنین از محیط اطراف خود برای دفاع استفاده می‌کنند و انسان‌های عادی شانسی برای مقابله با آن‌ها نخواهند داشت.

 

شما تنها شکارچی سرزمین آزوما هستید که می‌تواند از تکنولوژی کاراکوری استفاده کند. این تکنولوژی باستانی به شما این امکان را می‌دهد تا از قدرت طبیعت استفاده کنید و کمونو را شکست دهید.

 

 

با شکار در بازی، شما قدرت‌ها، تجربه و تجهیزات بهتری پیدا می‌کنید. در ابتدای بازی باید کاراکتر خود را بسازید و سپس با جمع آوری منابع مختلف و ساختن سلاح‌ها و زره‌های لازم، به جنگ هیولاهای قدرت‌مندتر و عظیم‌تر بروید.

 

 

شما می‌توانید بازی Wild Hearts را به صورت تک نفره بازی کنید اما شکار به همراه دوستان‌تان می‌تواند آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر باشد. شما می‌توانید بازی Wild Hearts را به صورت دو نفره و سه نفره آنلاین نیز بازی کنید.

 

 

چگونه می‌توان کمونو را شکست داد؟ این کار به شجاعت، زیرکی و مهارتی باورنکردنی نیاز دارد. شما باید از حمله‌های کمونو جان سالم به در ببرید، حمله‌های آن‌ها را مطالعه کنید و در موقعیت مناسب، با استفاده از کاراکوری و سلاح‌های خود، آن‌ها را شکار کنید. بازی Wild Hearts در مجموع دارای ۲۱ کمونو است که پس از شکست دادن آن‌ها، می‌توانید برای پاداش بیشتر، گونه‌های قدرتمندتر و وحشی‌تر آن‌ها را به نام‌های Mighty Kemono و Volatile Kemono پیدا و شکار کنید.

 

 

علاوه بر سلاح‌های مختلف، تکنولوژی کاراکوری نیز به شیوه‌ها و اشکال مختلف قابل استفاده است. شما با استفاده از کاراکوری می‌توانید تله بگذارید، جاخالی دهید و حمله‌هایی مهیب را به کمونو وارد کنید. کاراکوری برای آسیب رساندن، جمع آوری منابع، تمرین و گشت و گذار قابل استفاده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Wild Hearts برای XBOX SERIES X

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}