بازی Zoo Tycoon برای Xbox One

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1722
۴۴۰,۰۰۰
۰%
۴۴۰,۰۰۰

معرفی

  • رده سنی: بزرگتر از 3 سال
  • سازگار با: Xbox One
  • ژانر: شبیه سازی

 

 

 

 

بررسی تخصصی

نسخه اول سری Zoo Tycoon در سال 2001 معرفی شد و تنها برای پلتفرم پی سی در دسترس بود، اما موفقیت های این بازی، سبب شد تا استودیوی توسعه دهنده بازی بیش از 5 نسخه اصلی و فرعی را از این بازی تولید کند و اکنون نوبت این بازی به ساخت یک نسخه بازسازی شده نیز رسیده است.

بازی Zoo Tycoon

بازی Zoo Tycoon نسخه های مختلفی دارد، اما این سری جدید با داشتن بهبودهای زیادی در بخش گیم پلی و همچنین گرافیک، تلاش می کند تا شما در نقش یک مدیر جوان با چالش های مدیریت یک باغ وحش همراه کند. در بازی شما باید باغ وحش خود را در مدت کوتاهی به عنوان یک مکان جالب گردشگری تبدیل کنید و بازدیدکنندگان خود را چند برابر کنید. این بازی در کنار گرافیک جذاب، دارای تعامل ارتباط خاصی بین نحوه نگهداری و برخورد حیوانات با بازدیدکنندگان می باشد که می تواند به میزان سود شما بیفزاید، پس باید از هر حیوان به درستی نگهداری کنید.

بازی Zoo Tycoon

ویژگی های بازی Zoo Tycoon

بازی زو تایکون یکی از نسخه های شبیه ساز کامل در حوزه مدیریت باغ وحش می باشد که با وجود لیست عظیمی از حیوانات به شما این امکان را می دهد تا هر نوع موجودی که در طبیعت شناخته شده است را در بازی نگهداری کنید. هر کدام از حیوانات برای داشتن زندگی مناسب، چالش های زیادی را با خود به همراه دارند و شما باید مراقب محیط زیست، غذا و همچنین حالت های روحی هرکدام از آنها باشید تا بتوانید بازدیدکنندگان و حیوانات خود را در سلامت کامل نگه دارید.

بازی Zoo Tycoon

همچنین در بازی امکان نگهداری انواع مختلفی از حیوانات بزرگ و حتی حشرات نیز وجود دارد که می تواند مدیریت بازی را با چالش های بسیار بیشتری روبرو کند. شما در بازی می توانید خودتان نیز از بخش های مختلف بازدید کنید و نقاط ضعف و قوت خود را در مدیریت باغ وحش به خوبی بررسی کنید. ویژگی جالب این بازی در طراحی پویای محیط بازی Zoo Tycoon برای XBOX و حیوانات آن است که به مرور زمان با افزایش سن، خلق و خوی خاصی را نیز پیدا می کنند و باید مراقب آنها نیز باشد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1722
۴۴۰,۰۰۰
۰%
۴۴۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید