خرید بازی Atomic Heart برای XBOX

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7109
۳,۷۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۷۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Atomic Heart برای XBOX ONE XBOX SERIES
سیستم مبارزات لذت‌بخش و Responsive
گرافیک فنی و هنری مطلوب
اتمسفرها و هیجانات متنوع و موسیقی عالی
طراحی هنری یونیک ربات‌ها
پازل‌های لذت‌بخش 
درخت مهارت‌های غنی و کاربردی 
یک نفره
اکشن ماجراجویی
مناسب برای 18 سال به بالا
دارای دو اسکین DLC

بررسی تخصصی

 

 

فراسوی رویا چه نهفته است؟

در دنیایی موازی، تاریخ با گسترش علم رباتیک و توسعه سریع تکنولوژی در طول جنگ جهانی دوم، متحول شده است. دنیای گیم چندان از ایده‌آل‌هایی که بشر امروزی برای آن می‌جنگد، دور نیست؛ جامعه‌ای شاد، برتری علم بر سایر جوانب جامعه، شهرهایی ایده‌آل با فضاهای سبز و نور گرم خورشید، زندگی اتوماتیک روزمره و جاه‌طلبی بی حد و حصر بشر. همه این دستاوردها در آینده‌ای نزدیک در دسترس خواهند بود. اما این دنیای ایده‌آل، چه چیزی را مخفی کرده است؟ آیا چنین جامعه‌ای ممکن است؟ سرنوشت این جامعه چه خواهد بود؟

 

در بازی Atomic Heart با هر وسیله‌ای که در دسترس شماست، با دشمنانی مختلف خواهید جنگید و برای هر دشمن، باید تاکتیک مختلفی داشته باشید. شما کار خود را با دستکش‌هایی سنگین آغاز می‌کنید و در انتها، از سلاح‌های کشتار جمعی بهره‌مند خواهید شد. در طول بازی، باید مهارت‌های تهاجمی را با قابلیت‌های دفاعی ترکیب کنید، به محیط خود دقت کنید و همواره منتظر خطر باشید؛ این تنها راه بقا است. شما می‌توانید سلاح‌های گرم و سرد خود را تقویت کنید تا بتوانید دشمنان قوی‌تر را نیز شکست دهید.

 

یک اتوپیای موازی

بازی Atomic Heart یک بازی اکشن ماجراجویی نقش آفرینی است که اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی را در سال 1955 اما در دنیایی موازی به نمایش می‌گذارد. علم، برابری و برادری، شعارهای آزادی در این واقعیت هستند. اما بهای ساخت چنین جامعه ایده‌آلی چیست؟ چه جان‌هایی برای این جامعه فدا شده‌اند؟ چه دستانی پشت این رویا هستند؟ آیا هوش مصنوعی P-3 این ایده‌آل‌ها را تهدید می‌کند؟ مرکز تحقیقاتی 3826 چه رازی را پنهان کرده است؟ بهای پیدا کردن حقیقت، خون است.

 

 

شبکه عصبی مجمع جهانی کنترل تمام ربات‌ها را در آسمان، روی زمین و در زیرساخت‌های جامعه بر عهده دارد. اگر شما شناسایی شوید، خیلی سریع نیروهای امنیتی شما را پیدا خواهند کرد. در طول بازی، علاوه بر مبارزه باید بتوانید با هک کردن، راه خود را از بین ربات‌ها پیدا کنید.

 

 

ربات‌های شهروند که برای کمک به انسان‌ها طراحی شده‌اند، علیه اربابان خود قیام کرده‌اند. آزمایش‌های بی‌رویه دانشمندان باعث هوشیاری ربات‌ها و شورش آن‌ها شده است و حالا بشر با هیولایی جدید مواجه است. ماشین‌هایی عظیم و هیولاهایی تشنه به خون، موانع سر راه شما خواهند بود. شما باید با تمام دشمنان آشنا شوید و همیشه برای مبارزه گوش به زنگ باشید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7109
۳,۷۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۷۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید