خرید بازی Steep ایکس باکس وان XBOX ONE
خرید بازی Steep  ایکس باکس وان XBOX ONE
قیمت: 1270000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Steep ایکس باکس وان XBOX ONE

 

خرید بازی Steep 

ایکس باکس وان

تولیدکننده: Ubisoft

محصولات مشابه

بازی Steep یک بازی ویدیویی ورزشی اوپن ورلد است که توسط استودیو Ubisoft Annecy ساخته و توسط کمپانی Ubisoft برای ویندوز، پلی استینش 4 و اکس باکس وان منتشر می‌شود. تمرکز اصلی بازی روی حالت چند نفره آنلاین و شرکت کردن در مسابقات ورزشی مختلف به صورت آنلاین است.

در تاریخ 27 اکتبر، Ubisoft عنوان کرد که دو نسخه بتا برای بازی عرضه خواهد شد و بازی در تاریخ 2 دسامبر، مصادف با 12 آذر، برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

گیم پلی

بازی Steep، درباره ورزش‌های خطرناک است و در کوهپایه‌های آلپ رخ می‌دهد و شامل یک دنیای باز برای گشت و گذار گیمرها است. بازی به دو صورت اول شخص و سوم شخص قابل انجام است و گیمر هر گاه که اراده کند، می‌تواند دوربین بازی را تغییر دهد. بازی همچنین در مسابقات از دوربین GoPro بهره می‌برد. چهار ورزش اصلی بازی شامل اسکی، پرواز با وینگ سویت، اسنوبورد و پاراگلایدینگ هستند. گیمر با استفاده از منوی چرخشی بازی، می‌تواند ورزش مورد علاقه خود را انتخاب کند.

 

بازی Steep به جدیت روی بازی آنلاین تمرکز دارد و تمام گیمرها در یک دنیای مشترک بازی می‌کنند و به صورت همزمان، به فعالیت‌های مختلف می‌پردازند. همچنین، اگر گیمر قابلیت تصادف را در بازی فعال کند، ممکن است با گیمر دیگر برخورد داشته باشد. برای سفر سریع در دنیای بازی، گیمر می‌تواند از حالت Mountain استفاده کند که نقاط مختلفی برای فرود را نشان می‌دهد تا گیمر بتواند هر چه سریع‌تر به محل مورد نظر خود برسد و دیگر نیازی به رفتن به آن مکان نداشته باشد. در بازی مسابقات، چالش‌ها و مکان‌های مخفی مختلفی وجود دارد که گیمر با کاوش در دنیای بازی، می‌تواند آن‌ها را پیدا کند. همچنین، گیمر در بازی یک دوربین دارد که می‌تواند با آن، اطراف خود را مشاهده کند و مکان‌های جدید کشف کند.

 

 

همچنین، بازی شامل یک سیستم حرکات نمایشی است که به گیمر اجازه می‌دهد تا تکنیک‌های ویژه‌ای، از جمله چرخیدن و گرفتن هنگام اسکی یا اسنوبرد را انجام دهد. گیمر به ازای هر حرکت، امتیازی دریافت خواهد کرد. اگر گیمر در یک مسابقه عملکردی عالی داشته باشد، به او یک مدال به عنوان پاداش اهدا می‌شود. هنگامی که گیمر در طول یک چالش دچار سانحه می‌شود، می‌تواند بلافاصله آن را تکرار کند و مقدار نیروی g وارده به کاراکتر خود را، هنگام وقوع سانحه، مشاهده کند. هنگام شرکت در فعالیت‌های مختلف، بازی به صورت خودکار شروع به ضبط مسیر گیمر می‌کند که محتوای ضبط شده در حالت Mountain قابل مشاهده است و گیمر می‌تواند تصویر را نگه‌داشته، به عقب برگردانده و دوباره پخش کند و اسکرین‌شات بگیرد و عملکرد خود و دیگران را مشاهده کند. محتوای ضبط شده را می‌توان در انجمن‌های خود بازی و همچنین، شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. همچنین، گیمر می‌تواند مسیر خود را به عنوان چالش، برای دیگر گیمرها به اشتراک بگذارد.

 

به گفته Ubisoft، بازی Steep دارای چهار نوع بازی است. نوع Explorer، شامل گشت و گذار آزادانه در دنیای بازی و کشف چالش‌ها و مکان‌های جدید است. در نوع Freestyle، گیمر روی دقت انجام ترفندها و حرکات نمایشی تمرکز می‌کند. در نوع Bone Collector، گیمر با انجام بدل‌کاری‌های بسیار عجیب و تصادفات ناگوار امتیاز می‌گیرد و نوع Freerider نیز در واقع ترکیبی از سه نوع قبلی است و گیمر بابت اکتشافات، انجام حرکات نمایشی و پرش‌های خطرناک و تصادفات به شدت ناگوار، امتیاز می‌گیرد.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Steep ایکس باکس وان XBOX ONE

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}