خرید سیستم مخصوص پرواز Turtle Beach VelocityOne برای XBOX
خرید سیستم مخصوص پرواز Turtle Beach VelocityOne برای XBOX
قیمت: 23550000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید سیستم مخصوص پرواز Turtle Beach VelocityOne برای XBOX

عنوان محصول : سیستم مخصوص پرواز Turtle Beach VelocityOne برای XBOX

شامل یوک، کوادران، تراتل و پنل

مخصوص بازی Microsoft Flight Simulator

نیاز به آپدیت بازی Microsoft Flight Simulator

قابل نصب روی میز

چرخش فرمان 180 درجه

سازنده Turtle Beach

مناسب ایکس باکس سری ایکس|اس - ویندوز ۱۰ به بالا

نوع اتصال کابل USB

سیستم پرواز Turtle Beach VelocityOne دستگاهی است که در تعداد بسیار محدودی برای بازی Microsoft Flight Simulator ساخته شده است تا تجربه شبیه‌سازی این بازی را بهتر احساس کنید. این سیستم با همکاری خلبان‌های برجسته از سراسر دنیا طراحی و ساخته شده است.

سیستم پرواز VelocityOne دارای تمام تجهیزات مورد نیاز برای کنترل کابین خلبان و شبیه‌سازی هدایت هواپیما است و می‌توانید انواع بازی‌های هواپیمیایی شبیه‌ساز را روی ایکس باکس و کامپیوتر تجربه کنید.

 

 

این سیستم شامل کوادران، تراتل‌های هدایت سرعت و یوک برای هدایت هواپیما می‌شود و با استفاده از این سیستم نیازی به تجهیزات دیگر برای شبیه‌سازی هدایت یک هواپیمای تجاری، باربری یا جنگی نخواهید داشت. همچنین می‌توانید با استفاده از جک 3.5 میلی‌متری، هدست خود را مستقیما به این سیستم وصل کنید و از صدای بازی نیز لذت ببرید و خود را در کابین خلبان احساس کنید.

طراحی یوک در این سیستم با بررسی هواپیماهای مختلف و با نظارت مهندسان برجسته صنعت هواپیمایی انجام شده است. این یوک ۱۸۰ درجه به دو طرف می‌چرخد و دقت فوق‌العاده‌ای مناسب با تمام هواپیماها دارد. این یوک از حسگر بدون اتصال هال بهره می‌برد تا مقدار خطا به حداقل رسیده و کنترل هواپیما کاملا روان باشد.

 

 

کوادران این سیستم دارای ساختار ماژولار است است و می‌توانید قطعه‌های آن را تغییر دهید. این کوادران دارای دو تراتل برای کنترل سرعت هواپیما، سه چرخ و ۱۰ دکمه برای استفاده از تمام قابلیت‌های یک هواپیما در بازی‌های شبیه‌ساز است و می‌توانید عملکرد این دکمه‌ها را نیز تغییر دهید.

 

 

این سیستم دارای یک پنل برای نمایش وضعیت، اعلانات و اخطارها هنگام پرواز است و می‌توانید وضعیت هواپیماو موتورها را روی آن بررسی کنید. توجه کنید که برای استفاده از این پنل و قابلیت‌های مختلف آن، حتما باید بازی Microsoft Flight Simulator را آپدیت کرده باشید. این پنل فقط روی بازی Microsoft Flight Simulator قابل استفاده است. همچنین، روی ویندوز، باید نرم افزار VelocityOne SIP را دانلود کنید.

 

 

یوک این سیستم دارای دو آنالوگ روی دسته‌های آن است که با استفاده از آن می‌توانید با دقت و جزئیات بیشتری هواپیما را هدایت کنید و مانورهای مختلف هوایی را انجام دهید. با استفاده از این دو آنالوگ به راحتی می‌توانید هواپیما را از روی باند فرودگاه بلند کرده یا فرود آورید.

 

 

این یوک همچنین دارای دو دکمه POV و دو سوییچ HAT برای تغییر زاویه دوربین در بازی است. همچنین این یوک دارای یک نمایشگر LED برای تنظیمات سیستم مخصوص بازی Microsoft Flight Simulator است. شما می‌توانید برای هواپیماهای مختلف تنظیمات خود را ذخیره کنید و با استفاده از این نمایشگر به آن‌ها دسترسی داشته باشید. توجه کنید که برای استفاده از این تنظیمات باید بازی Microsoft Flight Simulator را آپدیت کرده باشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید سیستم مخصوص پرواز Turtle Beach VelocityOne برای XBOX

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}