Red Dead Redemption GAME OF THE YEAR FOR XBOX 360

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
232

ناموجود

معرفی

عنوان محصول : Red Dead Redemption GAME OF THE YEAR EDITION

سبک بازی : اکشن سوم شخص ماجرایی جهان باز

سازنده : راک استار

پلتفرم اجرایی : XBOX 360

به همراه قاب ، لیبل و کاور با کیفیت

2 دی وی دی

بررسی تخصصی


جان مارتسون یکی از اعضای یک گروه  خلافکارانه است ،‌پس از مدتی جان از این زندگی خسته می شود و از این گروه جدا می شود تا یک زندگی آرامی را در کنار خانواده اش داشته باشد ولی هیچ وقت نمی دانست جدایی از این گروه شروع یک طوفان است . خانواده جان  توسط ماموران  گروگان گرفته می شوند ،‌ اما خانواده وی  کاملا سالم هستند ولی ماموران برای این که خانواده اش آزاد شود  از جان که یکی از  اعضای یک گروه خلافکارنه بوده است یک خواسته دارند و آن هم نابود کردن این گروه است . جان در دو راهی قرار می گیرد ولی قبول می کند . جان باید به منطقه ای به نام  Blackwater برود و Bill Williamson را نابود کند . جان با Bill Williamsonرو در رو می شود ولی جان زخمی  می شود ،   زنی به نام bonnieجان را پیدا می کند  واز چنگال مرگ نجات می دهد . در ادامه جان  برای رسیدن به خانواده اش تصمیم گیرد دوباره  تلاش کند تا dutch   رئیس این گروه خلافکارانه را  نابود کند . وی دیگر باید برای خانواده اش بجنگد  و آنها را آزاد کند تا بتواند یک زندگی آرام داشته باشد . داستان بازی به خوبی توانسته که نقش عاطفه و خانواده را در بازی جای دهد ،‌در بازی غافلگیری هایی وجود دارد که در یک کلام شاهکار است پس شما به هیچ وجه نمی توانید ادامه داستان را حدس بزنید که طبیعتا نشان دهنده قدرت نویسندگان راکستار است . روایت داستان هم در یک کلام عالی است و توانسته  تم وسترن را به خوبی ثابت و پایدار نگه دارد .  تنوع شخصیت ها باعث شده که به هیچ عناون از داستان بازی خسته نشوید ، ‌همینطور داستان بازی هیچ عیبی ندارد و بی نقص است و می تواند  شما را با خود در گیر کند .

کاور گیری های طبیعی و فوق العاده
گیم پلی :
راکستار در خلق یک بازی open world  استاد است و هیچ نظیری ندارد . این بار هم راکستار توانست  از تم بازی  یعنی وسترن به خوبی استفاده کرد و توانست  یک open eorld  هیجان انگیز را در اختیار شما قرار دهد . شما در بازی کاملا آزاد هستید می توانید فعالیت های زیادی انجام دهید . از فعالیت های جانبی می توان به  غارت قطار ها ،‌ شکار حیوانات و استفاده از پوست آنها ،‌ دوئل کردن با افراد داخل شهر ،‌ کمک کردن به افراد اخل نقشه که می تواند امتیازات زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد ، خرید خانه و تعویض لباس ها ،‌ مچ اندازی  وجود مکان های شرط بندی  از این  امکانات بازی هستند،  همچنین  شما می توانید با استفاده از دو شغل نگهبانی و رام کردن حیوانات پول بدست بیاورید .  به طبع برای بازی های open world  باید وسیله هایی باشند که بتوانند شما را سریع منتقل کنند ،‌ در این بازی شما می توانید با استفاده از اسب ها و یا کالسکه هایی که نقش تاکسی را برای شزدن کاری کنید تا اسب به طرف شما بیاید . کنترل اسب در بازی بسیار عالی است و شما می توانید از این خصوصیت استفاده کنید البته باید به نوار قدرت اسب توجه کنید ،‌اگر بدون  توجه به نوار قدرت اسب حرکت کنید اسب شما بسیار خسته و کم سرعت می شود .

تنوع مراحل در بازی به بهترین نحو انجام گرفته است و شما از انجام ماموریت ها خسته نمی شویدهمچنین  دوئل ها هم در بازی عالی هسنتند و کاملا شما را به یاد فیلم های وسترن می اندازد . شما می توانید به کمپ های دیگر حمله کنید و آنرا تسخیر کنید و یا حتی یک کمپ بخرید و یا  می توانید به گروه های دیگر بپیوندید  .

سیستم تیر اندازی بسیار خوب کار شده است و دشمنان شما نسبت به تیر های شما عکس العمل های متفاوتی انجام می دهند ، تنوع سلاح ها هم باعث شده است که بهتر بتوانید از تیر اندازی لذت ببرید. کاور گیر در بازی بسیار عالی است و می توانید به راحتی از یک کاور به کاور دیگر منتقل شوید . شاید یکی از ضعف هایی که باعث شده اندکی  از  گیم پلی بازی  خسته شوید وجود باگ های ریز و درشت فراوان است . همانطور که گفته شد ماموریت های جانبی در بازی بسیار عالی هستند ولی بعضی مراحل جانبی وجود  دارند که کاملا اتفاقی در مقابل شما انجام میگیرد که بسیار عالی کار شده اند .

نشانه گیری در بازی هم مانند سری عناوین مکس پین است که  طی آن نقطه ای در صفحه ظاهر می شود و می توانید دشمنان را هدف گیری کنید . شما در بازی می توانید به یک فردی تبدیل شوید که به دیگران  کمک می کند و نابهنجار نیست و یا می توانید فردی باشید که به  در گیری با پلیس  می پردازد و فردی  نابهنجار است ، در حالت دوم مردم به هنگام دیدن شما ترس و واهمه دار می شوند .  هوش مصنوعی در بازی بسیار عالی است ،‌دشمنان شما به هیچ عنوان بدون برنامه حمله نمی کنند ،‌از دیگر قابلیت های هوش مصنوعی دشمنان به کاور گیری عالی آنهاست که بسیار عالی است .

در کل گیم پلی بازی بی نقص است و سعی کرده است که که یک اثر پر از خلاقیت در اختیار شما قرار دهد . پس مطمئن باشید که راکستار در این بخش بی نظیر عمل کرده است .

گرافیک :‌
 گرافیک بازی  بسیار عالی است  ،‌جزئیات بازی بسیار خو ب هستند  و می توانید از آن لذت ببرید . طراحی چهره بازی بسیار عالی است ، من باب مثال در زمان خشم جان می توانید حس خشم را به صورت کامل در چهره او حس کنید . طراحی لباس هم بسیار عالی است و چروک های لباس شخصیت ها به هنگام انجام حرکت آن ها متغیر است که طبیعتا بر ارزش گرافیک بازی می افزاید . خون در بازی کاملا طبیعی است و  با واقعیت مو نمی زند . از طرف دیگر انیمیشن بازی شاهکار است  و حرکت های شخصیت ها بسیار به واقعیت نزدیک است . نور پردازی و سایه زنی هم  که خوب کار شده است و می تواند شما را بیشتر غرق در گرافیک بازی کند . مناطر بازی بسیار زیبا و شگفت  انگیز هستند  که این مورد می تواند شما را تا مدت ها در گرافیک بازی انگشت به دهان بگذارد . اگر بخواهیم بصورت کلی بگوییم ،‌راکستار باز هم توانایی خود را  در زمینه گرافیک نشان داده و توانسته یک بازی با گرافیک شاهکار به شما تحویل بدهد .

 

موسیقی و صدا گذاری :‌از آنجاییکه تم بازی وسترن است ،‌سازندگان سعی کرده اند که از موسیقی هایی استفاده کنند تا بتوانند این تم را به خوبی انتقال دهند که در راه خود پیروز شده اند ،‌من باب مثال  اگر نمی دانستید چنین بازی وجود ندارد و موسیقی ها را گوش می دادید به  وسترن بودن موسیقی  پی می بردید .

در قسمت صدا گذاری سازندگان توانسته اند از اشخاص مجرب استفاده کنند ، اگر به صدا جان مارتسون دقت کنید حس خشونت را به راحتی می توانید در وی بشنوید  . در کل راکستار توانسته دل هواداران را در این قسمت بدست آور د .

نکات مثبت :‌

گرافیک خوب با جزئیات بالا ،‌موسیقی تاثیر گذار و عالی ، صداگذاری خوب ،‌گیم پلی جذاب با آزادی عمل زیاد

امتیاز کلی  :‌9٫8

آمار فروش  بازی :‌13 میلیون نسخه

نمرات دیگر بعضی  سایت ها ( نمرات از ده لحاظ شده است ):‌

:IGN  9٫7

Gameinformer: 9.75

G4 : 10

Official:10

PlayStation Magazine (UK):10

GamePro :‌10

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
232
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید