خرید بازی Luigi s Mansion 2 HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

Luigi s Mansion 2 HD Nintendo Switch
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
259106
۳,۲۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۲۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Luigi's Mansion 2 HD برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Nintendo
یک نفره - دو الی چهار نفر آنلاین - دو الی چهار نفر بی‌سیم محلی
اکشن ماجراجویی
مناسب برای هفت سال به بالا
ریمستر شده برای نینتندو سوییچ

بررسی تخصصی

از لوله کش به جن گیر!

در بازی Luigi's Mansion 2 HD به قهرمان ترسو، لوییجی ملحق شوید. این بازی که برای کنسول نینتندو سوییچ ریمستر شده است، شما را راهی ماجراجویی در دره مرموز اورشید می‌کند تا قصرهایی تسخیرشده توسط اشباح دردسرساز و پازل‌های فراطبیعی را کشف کنید.

دره اورشید را مه مرموزی فرا گرفته است و ماه تاریک که همواره در آسمان شب دیده می‌شد و ساکنین شرور این دره را مهار می‌کرد، ناگهان از هم پاشیده است. پس از مشاهده این اتفاق، دکتر ای گد، محقق امور اشباح از لوییجی درخواست می‌کند تا اشباح دره اورشید را مهار کند. آیا این قهرمان ترسو می‌تواند جسارت به خرج دهد و ماه تاریک را دوباره احیا کند؟

در این ماجراجویی، علاوه بر دکتر ای گد، پولترپاپ، سگ شبح بازیگوش اما وفادار لوییجی او را همراهی می‌کند و گاهی حتی آیتم‌های مورد نیاز او را پیدا می‌کند. تود نیز به عنوان دستیار دکتر ای گد، به شما کمک می‌کند تا اشباح را بازداشت کنید. اما سه نوع شبح شرور در این قصرها، برای شما دردسر ایجاد می‌کنند. اشباح قرمز با خشونت تمام به شما ضربه می‌زنند، اشباح آبی ترسو، اشیا مختلف در هتل را به سمت شما پرتاب می‌کنند و اشباح زرد شکمو، ردپایی مسموم از خود به جا می‌گذارند. بو، شبح شرور و دشمن قدیمی ماریو و لوییجی نیز در این قصرها مخفی شده است و باید بتوانید او را پیدا کنید.

در بازی Luigi's Mansion 2 HD تجهیزات زیادی در دست خواهید داشت تا اشباح را شکار کنید. دکتر ای گد یک دستگاه جن گیر به نام پولترگاست 5000 برای شما اختراع کرده است تا اشباح را ناکار کرده و سپس مثل جاروبرقی، آن را به سمت خود بکشید و زندانی کنید اما مطمئن باشید که اشباح نیز با شما مبارزه خواهند کرد. این دستگاه پولترگاست 5000 برای حل پازل‌های مختلف نیز استفاده می‌شود و می‌توانید با نور تاریک آن، پازل‌های مخفی را نیز پیدا کنید.

بازی Luigi's Mansion 2 HD دارای بخش چندنفره‌ای به نام Scarescrapper است و می‌توانید به صورت چهارنفره محلی یا آنلاین، با دوستان خود رقابت کنید و لقب بهترین جن گیر را تصاحب کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
259106
۳,۲۰۰,۰۰۰
۰%
۳,۲۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید