GIFTGIFT

همه می توانند شرکت کنند ...


جوایز در نظر گرفته شده برای قرعه کشی  و اعلام برندگان از این پس در کانال تلگرام

@p30xboxchannel                             

 


از مرداد ماه 1394 فروشگاه اینترنتی P30XBOX در جهت جلب رضایت خریداران و بازدید کنندگان سایت اقدام به انجام قرعه کشی ها و اهدای هدایایی به شرح ذیل نموده است :  

شانس برنده شدن در قرعه کشی بر اساس میزان دارا بودن سهم حاصل از امتياز قرعه کشی P30XBOX می باشد :

گروه اول

50 سهم ( معادل 40 سهم قرعه کشی P30XBOX ) :

فقط شامل تمامی خریداران اجناس سایت که مبلغ  تسویه هر بار خرید کالای آن ها در ماه مربوطه از 2 میلیون تومان بالاتر می باشد و به عنوان هدیه این 40 سهم به آنان تعلق میگیرد .


گروه دوم 

30 سهم ( معادل 30 سهم قرعه کشی P30XBOX ) :

فقط شامل تمامی خریداران اجناس سایت که مبلغ  تسویه هر بار خرید کالای آن ها در ماه مربوطه بین 1 میلیون تومان تا 2 میلیون تومان می باشد و به عنوان هدیه این 30 سهم به آنان تعلق میگیرد .


گروه سوم

10 سهم ( معادل 20 سهم قرعه کشی P30XBOX ) :

فقط شامل تمامی خریداران اجناس سایت که مبلغ  تسویه هر بار خرید کالای آن ها در ماه مربوطه بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان  می باشد و به عنوان هدیه این 20 سهم به آنان تعلق میگیرد .


 روش انجام قرعه کشی :

  به طور مثال فردی در ماه مرداد 1 میلیون و دویست هزار تومان خرید می نماید که 30 سهم به معنای   30 شماره مجزا به ایشان تعلق میگیرد و فردی هم که 500 هزار تومان خرید کرده 10 سهم به معنی 10 شماره مجزا به ایشان تعلق میگیرد ؛ در نهایت کل شماره های ماه مرداد از تمامی خریداران به   طور مثال به 1000 میرسد .سپس بخش فروش به روش تعیین شده از طرف مدیریت سایت اقدام به  انتخاب برنده خوش شانس از طریق تماس با یکی از خریداران لیست مربوطه و انتخاب یک شماره دلخواه توسط وی مینماید .

 قابل ذکر است به ازای هر بار خرید در ماه سهم جداگانه اختصاص داده خواهد شد .


قوانین :

  1. شناسه سفارش شما به منزله سریال قرعه کشی می باشد و در صورت برنده شدن شما در قرعه کشی های فروشگاه اینترنتی P30XBOX  ، در اختیار داشتن این شناسه الزامی است در غیر این صورت قرعه کشی مجدد انجام شده و برنده دیگری جایگزین خواهد شد .
  2. در زمان اهدای هدايا، اطلاعات ثبت شده شما بررسی خواهد شد، لذا خواهشمند است تمامی اطلاعات را بطور دقيق و صحيح وارد نماييد. در زمان اهدای هدايا، در صورت عدم تطابق اين اطلاعات با مدارك شخصی شما و يا اطلاعات موجود در سيستمهای سایت، همچنين عدم تطابق شناسه سفارش شما با محصولتان، از اهدای آن معذور خواهيم بود.
  3. جایزه قرعه کشی فقط به شخصی که مشخصات خود را در وب سایت ثبت نموده  تعلق می گیرد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد.
  4. افرادی که در قرعه کشی برنده می شوند در دو قرعه کشی بعد شرکت داده نخواهند شد .
  5. برندگان قرعه کشی از طریق تماس تلفنی همکاران ما از برنده شدن خود با خبر خواهند گردید. ( اسامی برندگان در وب سایت P30XBOX در همین صفحه نیز اعلام خواهد شد .)
  6. خریدار با شرکت در قرعه کشی و در صورت برنده شدن، به فروشگاه ما اجازه می دهد تا از نام و عكس و شهر محل زندگي وی  در تبلیغات P30XBOX استفاده نماید و مخالفت با این امر موجب خروج نام فرد برنده از لیست برندگان خواهد شد.
{profishop:copyright}