نسخه کالکتورز ادیشن Elden Ring Collector's Edition - PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8763

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Elden Ring 

پلتفرم اجرایی : PS5 

سبک اکشن نقش آفرینی - اوپن ورلد

استیل بوک

اکشن فیگور مالنیا، شمشیر میکوئلا به طول 23 سانتی‌متر

آرت بوک 40 صفحه‌ای

ساندترک دیجیتال

سازنده FromSoftware

ناشر Bandai Namco Entertainment

 

بررسی تخصصی

 

محتویات نسخه کالکتور بازی Elden Ring

- استیل بوک

- اکشن فیگور مالنیا، شمشیر میکوئلا به طول 23 سانتی‌متر

- آرت بوک 40 صفحه‌ای

- ساندترک دیجیتال

 

 

بازی Elden Ring سر انجام بعد از سال‌ها شایعات در طی رویداد Summer Game Fest به عنوانی واقعی تبدیل شد و همه طرفداران در صنعت بازی‌های ویدیویی دیدند که چگونه نمایش‌های این بازی مورد انتظار هیاهو به پا کردند. حالا همه می‌دانیم که بازی Elden Ring قرار است به بزرگترین عنوان نقش آفرینی استودیو Fromsotware تبدیل شود.

سرزمین‌های میانی

با توجه به اطلاعات و نمایش‌هایی که از بازی منتشر شده است، می‌دانیم بازی Elden Ring در دنیایی به نام سرزمین‌های میانه جریان خواهد داشت. به گونه‌ای که می‌توانیم آزادانه در این محیط بزرگ گشت و گذار کنیم. نکته دیگری که در رابطه با سرزمین‌های میانه وجود دارد، این است که محیط عظیم این منطقه، به خودی خود شش بخش مجزا دارد که هر کدام از آن‌ها غار‌های خاص و دانجن‌های منحصر به فرد دارند. همچنین اگر از طرفداران بازی‌های سولزبورن باشید می‌دانید که در انتهای هر سیاهچال و محیط جدید یک غول در انتظارتان خواهد بود، بنابراین باس فایت‌های بسیار زیادی نیز در انتظارمان خواهند بود.

 

اینطور که مشخص شده است، سرزمین‌های میانه بزرگ‌ترین دنیایی خواهد بود که تا به حال توسط تیم سازندگان در استودیو Fromsoftware ساخته شده است. البته این تنها خصوصیت خاص این نقشه بزرگ نیست، سرزمین‌‌های میانه پویا‌ترین نقشه طول تاریخ استودیو نیز به حساب می‌آید، چرا که با توجه به قابلیت تغییرات آب و هوا و روز و شب، رغیب سرسختی نخواهد داشت.

 

داستانی عمیق با همکاری جرج آر آر مارتین

 

در ابتدا، زمانی که مشخص شد داستان بازی Elden Ring با همکاری جورج آر آر مارتین در حال نوشته شدن است، بسیاری از طرفداران ذوق زده شدند و در پوست خود نمی‌گنجیدند. خوشبختانه در حال حاضر در مقطعی هستیم که چند سالی از آن خبر گذشته است و حالا شاهد تفکراتی عقلانی‌تر هستیم. قطعا در این مدت برایتان سوالی پیش آمده است که نویسنده سری بازی‌ تاج و تخت، چگونه می‌تواند داستانی در دنیای مخوف و سرد میازاکی بنویسد. جریان از این قرار است که سال‌های قبل از معرفی بازی، ماهیت کلی سرزمین‌های میانی توسط مارتین نوشته شد و به تیم سازندگان بازی Elden Ring تحویل داده شد و حالا شاهد این هستیم که این دنیای کلی و بزرگ که توسط مارتین شکل گرفته است، توسط هوش‌های خلاق در استودیو Fromsoftware در حال شاخ و برگ گرفتن است.

 

در داستان بازی Elden Ring شما در نقش یک Tarnished هستید. این افراد کسانی هستند که از سرزمین‌های میانی تبعید شده‌اند و حالا با شکسته شدن حلقه باستانی می‌توانند بار دیگر به سرزمین‌شان بازگردند. ماجرا با ساخت و پرداخت شخصیت‌تان آغاز خواهد شد و پس از آن می‌توانید به گشت و گذار در محیط‌های سرزمین‌های میانی بپردازید و در این جنگ عجیب و بزرگ شرکت کنید و به سراغ موجودات مقدس و اربابان فاسد شده بروید و آن‌ها را از تخت پادشاهی‌شان پایین بکشید.

پس از اجرای بازی Elden Ring برای اولین بار و خروج از بخش آموزش بازی، اولین مسئله ای که به چشم شما خواهد خورد، NPC ها می باشد. در واقع این بازی خشونت خاص خود را داشته و استودیو FromSoftware تغییری در رویکرد خود نداشته است. زمانی که بازی Elden Ring برای PS5 را اجرا می کنید، متوجه خواهید شد که این بازی نسبت به بازی Dark Souls از خشونت بیشتری برخوردار است و نسبت به این بازی می تواند عملکرد بهتری را از خود نشان دهد.

بازی Elden Ring در سبک RPG سوم شخص طراحی شده است و یک تجربه دنیای باز و هوشمند را به شما ارائه می دهد که بسیار جذاب بوده و می تواند نسبت به سایر بازی های قبلی استودیو سازنده دارای عملکرد بهتری به صورت کلی می باشد. در واقع می توان این بازی را به نوعی پیشرفته بازی Dark Souls دانست که نام آن تغییر یافته است. این بازی RPG با 14 ساعت گیم پلی عرضه شده است و می تواند یکی از بهترین عناوین بازی باشد که توسط FromSoftware توسعه پیدا کرده است. در واقع این استودیو، بیشتر از یک دهه از زمان خود را در حال ساخت آن سپری کرده است.

بازی Elden Ring برای PS5

کاوش در میان سرزمین ها در بازی Elden Ring

زمانی که وارد بازی می شوید، به شما راهنمایی می شود که چطور در این دنیای پهناور بازی بتوانید به دنبال داستان باشید. در ابتدا شما به سمت کلیسا هدایت می شوید و سپس به سمت قلعه Stormveil خواهید رفت. در واقع این کار باعث می شود تا دنیای بازی Elden Ring بیشتر قابل درک باشد و کمتر شما را بترساند. بازیکنان می توانند استراتژی خاص خود را در بازی پیش ببرند و در واقع راهنمایی خوبی برای بازیکنان در طول بازی در دسترس می باشد.

گیم پلی و سبک بازی سازی به صورتی است که اگر بخواهید راهنمای بازی را نادیده بگیرید، به سرعت به غول ها و دشمنان فوق قدرتمندی می رسید که قطعا در کسری از ثانیه شما را از بین خواهند برد. کشته شدن در بازی به نوعی بخشی از آن شناخته می شود و باید در طول بازی سعی کنید که با پیشرفت های انجام شده، شخصیت خود را قدرتمندتر سازید. البته این امر از طریق جادوگری هایی که در بازی امکان پذیر است در دسترس شما قرار داده می شود.

در طول بازی همچنین شما می توانید قدرت خود را با کشتن دشمنان و غول ها افزایش دهید. همچنین در طول بازی مسافتی برای روبرویی با هر دشمن برای شما در نظر گرفته می شود تا در طول بازی بتوانید از گیم پلی کلی بازی که در سبک جهان باز طراحی شده است استفاده کرده و در میان مبارزات استراحت نیز خواهید داشت. نباید از یاد برد که شما می توانید برای درمان زخم ها در طول بازی که از سوی دشمنان ایجاد می شود، از جادوگری و طلسم ها استفاده کنید. این کار باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان بتوانید به روند بازی برگشته و دوباره با دشمنان جدیدی روبرو شوید.

بازی Elden Ring برای PS5

در ابتدای بازی برای این که بتوانید راحت تر با غول ها روبرویی داشته باشید و به مبارزه بپردازید، دو سنگ طلسم به شما داده می شود. یکی از این طلسم ها که به رنگ نارنجی در دسترس شماست، به شما کمک می کند تا بتوانید در یک حرکت دشمنان خود را از بین ببرید و همین مسئله به بخش مهمی از مبارزات شما در بازی Elden Ring تبدیل می شود. همچنین در انتهای ساحل به شما یک سم داده می شود که برای کشتن زامبی ها و مرده های زنده نما در بازی به شما کمک می کند. در واقع می توان گفت که روند بازی تا حد بسیار زیادی به تریلر شبیه بوده و شما می توانید با مشاهده آن با روند مبارزات و سطح آن ها بیشتر آشنا شوید.

بازی Elden Ring در دسته بندی بازی های سخت قرار دارد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در خصوص بازی در ابتدای راه متوجه می شوید، آن است که راهنمایی ها و هدایت های بازی به گونه ای است که مثل Dark Souls شما باز هم به کاوش دنیای پیرامون خود نیاز خواهید داشت. در طول بازی الدن رینگ به موارد مختلفی دست پیدا می کنید. برای مثال می توان به درخت ناطقی اشاره کرد که اگر با شمشیر به آن ضربه بزنید، متوجه می شوید که یک نیم انسان، نیم درخت است و یا یک اسب سوار غول پیکر به رنگ سیاه در طول شب ممکن است ظاهر شود که از وحشتناک ترین غول های بازی به شمار می رود. همچنین جنگل های راز آلود و یا NPC های مهاجمی که با انفجار خود، جادوی خون را رها می سازند تا شما در مقابل غول ها و دشمنان آسیب پذیری بیشتری داشته باشید.

بازی Elden Ring برای PS5

با توجه به تمامی ویژگی های بیان شده، گیر بازی Elden Ring پلی استیشن 5 نباید انتظار داشته باشد که به راحتی گیم پلی و داستان بازی را به اتمام می رساند. در نظر داشته باشید که بازی به طور کلی بسیار خوش ساخت طراحی شده است و به نوعی می تواند یک فانتزی تاریک به شمار رود که در آن هر لحظه امکان مواجهه با یک موجود عجیب الخلقه وجود دارد. همچنین نباید از یاد برد ه در طول بازی شما می توانید برای کشتن یا زنده گذاشتن بسیاری از افراد تصمیم گیری کنید و این مسئله باعث می شود که خلاقیت و هوش از دیگر پیش نیازهای اجرای بازی Elden Ring به شمار رود. از یاد نبرید که بازی قطعا می تواند نکات بسیار زیادی را در خود جای داده باشد که هر لحظه شما را شگفت زده کند.

نتیجه گیری

بازی Elden Ring PS5 یکی از مهم ترین انتخاب های شما در سبک RPG و اکشن به شمار می رود که در یک دنیای باز روایت می شود و شما می توانید راهنمایی های لازم در خصوص ادامه روند بازی را در هنگام اجرای آن دریافت کنید. با وجود تمامی این تفاسیر می توان گفت که بازی Elden Ring یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8763
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید