میکروفون استریم الگاتو مدل Elgato Wave 3 USB Microphone - Black
میکروفون استریم الگاتو مدل Elgato Wave 3 USB Microphone - Black
قیمت: 7990000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

میکروفون استریم الگاتو مدل Elgato Wave 3 USB Microphone - Black

خرید میکروفون Elgato Wave:3 - سیاه
مدل: میکروفون USB
تولیدکننده: Corsair
اتصال با کابل USB
الگوی ضبط قلبی
دارای جک 3.5 میلی‌متری برای مانیتورینگ

محصولات مشابه

بهترین میکروفون برای تولیدکنندگان محتوا

برای تولید بهترین محتوا، به بهترین کیفیت صدا نیاز دارید. میکروفون Elgato Wave:3 به راحتی به کامپیوتر وصل می‌شود و قدرت آن با نرم افزار Elgato، صدایی را به شما می‌دهد تا از هیچ مانعی سر راه شما برای تولید محتوا نباشد.

 

 

میکروفون Elgato Wave:3 دارای بدنه‌ای محکم و مقاوم ساخته شده از فولاد و با پایه‌ای مقاوم و ضد لغزش است. این میکروفون دارای پیچی برای کنترل و بالانس صدا، دکمه میوت خازنی و دارای کپسول کاندنسر با الگوی ضبط قلبی است. این میکروفون با کابل USB-C به کامپیوتر شما وصل می‌شود و دارای جک 3.5 میلی‌متری برای اتصال هدفون برای مانیتورینگ است.

 

 

میکروفون Elgato Wave:3 با همکاری کمپانی Lewitt از اتریش ساخته شده است و با گذر از تست‌های صوتی مختلف، برای ضبط صدا و تولید محتوای زنده تأیید شده است. این میکروفون با تکنولوژی Clipguard ساخته شده است تا به هیچ وجه نگران اختلال در صدا در سطوح دسیبل بالا نباشید. این تکنولوژی در صورت افزایش دسیبل، با تغییر مسیر سیگنال صدا، سطح آن را کاهش می‌دهد تا حتی در صورتی افزایش غیرمنتظره صدا، کیفیت آن کاهش پیدا نکند.

 

 

میکروفون Elgato Wave:3 با نرم افزار Wave Link سازگار است و می‌توانید انواع تنظیمات این میکروفون را برای کاربری مورد نظر خود تغییر دهید. فرقی نمی‌کند استریمر هستید، می‌خواهید ویدیو بسازید یا پادکست ضبط کنید، این میکروفون با نرم افزار Wave Link، برای هر کاری مناسب است. با نرم افزار Wave Link می‌توانید چنل‌های صوتی مختلف را مدیریت کنید، صدا را به صورت همزمان میکس کنید، انواع افکت‌های مختلف را روی صدا اعمال کنید و به سایر تنظیمات میکروفون خود دسترسی پیدا کنید.

 

 

میکروفون Elgato Wave:3 با سایر وسایل تولید محتوا و استریم Elgato، از جمله استریم دک کاملا سازگار است. لازم به ذکر است که وسایل جانبی این میکروفون از جمله پایه، فیلتر پاپ و پایه لرزه‌گیر باید جداگانه خریداری شوند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای میکروفون استریم الگاتو مدل Elgato Wave 3 USB Microphone - Black

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}