خرید میکروفون Razer Seiren v2 X Microphone
خرید میکروفون Razer Seiren v2 X Microphone
قیمت: 3145000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید میکروفون Razer Seiren v2 X Microphone

خرید میکروفون Razer Seiren v2 X
مدل: میکروفون USB
تولیدکننده: Razer
اتصال با کابل USB
الگوی ضبط ابرقلبی
دارای پایه لرزه‌گیر
تنظیم ورودی صدای هوشمند

محصولات مشابه

با میکروفون Razer Seiren v2 X، با صدایی واضح در میان دیگران بدرخشید. با میکروفون Razer Seiren v2 X، صدایی واضح و رسا در استریم‌ها و پادکست‌های خود داشته باشید. این میکروفون، ابزاری حرفه‌ای برای استریمرها و تولیدکنندگان حرفه‌ای محتوا است.

 مشخصات کلی
کابل USB
سازنده Razer
مناسب ویندوز ۱۰ به بالا
نوع میکروفون USB
مناسب برای استریم و ضبط صدا
رنگ مشکی
سال ساخت 2021
نوع میکروفون کاندنسر
الگوی قطبی SuperCardioid
Bit Rate 24-bit
Sample Rate 96kHz
نیازی به منبع برق ندارد
فرکانس پاسخگویی ۲۰ تا ۲۰ هزار هرتز
نوع و قطر دیاگرام 25میلی متر
حداکثر ورودی 120 دسیبل
دارای لرزه گیر درونی
دارای پایه ضد لغزش - قابلیت مانیتورینگ

 

این میکروفون دارای دیافراگم ۲۵ میلی‌متری با صدایی حساس و دقتی بالا است که صدایی واضح و باکیفیتی را ضبط می‌کند که از دیگر میکروفون‌ها کاملا قابل شناسایی است.

 

میکروفون Razer Seiren v2 X دارای الگوی ضبط ابرقلبی است. این میکروفون صدای مقابل خود را با شدت بیشتری دریافت می‌کند و صدای اطراف خود را به مقدار زیادی حذف می‌کند تا صدای ضبط شده کیفیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

 

 

میکروفون Razer Seiren v2 X دارای گین هوشمند است و از افزایش ناگهانی شدت صدا جلوگیری می‌کند. همچنین این میکروفون دارای چرخ ابزاری برای کنترل گین است تا بتوانید روی کیفیت و مقدار صدای ورودی کنترل کامل داشته باشید.

 

 

این میکروفون دارای دکمه‌ای برای قطع کردن صدا، لرزه‌گیر داخلی، پایه ضدلرزش و قابلیت مانیتورینگ صدا با اتصال هدفون است. این میکروفون با کابل USB به کامپیوتر شما وصل می‌شود.

 

میکروفون Razer Seiren v2 X با نرم افزار Razer Synapse v3 کاملا سازگار است. شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید این میکروفون را تنظیم کنید و از آن به شکل دلخواه استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید میکروفون Razer Seiren v2 X Microphone

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}