اشتراک PlayStation plus essential

اگر از سرویس قدیمی پلی استیشن استفاده کرده باشید، بهتر است بدانید این اشتراک چیز بیشتری به شما ارائه نخواهد کرد. به عبارت دیگر، تمامی امکاناتی که سونی در آپدیت قدیمی در نظر گرفته بود، در این اشتراک نیز دیده می‌شود. با خرید essential هر ماه می‌توانید 2 بازی را به صورت کاملا رایگان هدیه بگیرید. همچنین برای کاربران این سطح دسترسی به تخفیفات استثنایی سونی وجود دارد. اقتصادی‌ترین سرویس پلی استیشن قابلیت‌هایی مانند بازی‌های آنلاین چند نفره را نیز فراهم می‌کند. در کنار تمامی امکانات کاربران می‌توانند از فضای ابری برای ذخیره بازی‌ها استفاده کنند.

مروری بر امکانات اسنشیال

همانطور که گفته شد، پلی استیشن اسنشیال دقیقا همان امکانات سرویس قدیمی سونی را عرضه می‌کند. نگاهی به امکانات این اشتراک به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد:

 • امکان دانلود 2 بازی در ماه
 • استفاده از تخفیف‌های هیجان انگیز
 • قابلیت بازی به صورت آنلاین
 • ارائه فضای ابری برای ذخیره بازی

حق اشتراک پلی استیشن پلاس (essential)

قیمت راه اندازی این اشتراک روی کنسول بازی بسیار متفاوت می‌باشد. در واقع سونی برای نقاط مختلف دنیا مبالغ مختلفی در نظر گرفته است. به عنوان مثال گیمری که در ژاپن این سرویس را تهیه می‌کند، باید هزینه متفاوتی نسبت به یک گیمر آمریکایی بپردازد. همچنین امکان پرداخت هزینه به صورت 1 ماهه، 4 ماهه و یا سالانه وجود دارد. در زیر لیست قیمت‌های این سرویس را مشاهده می‌کنید:

 1 ماهه4 ماهه1ساله
ایالات متحده9.99 دلار24.99 دلار59.99 دلار
اروپا8.99 یورو24.99 یورو59.99 یورو
انگلستان6.99 پوند19.99 پوند49.99 پوند
ژاپن850 ین2150 ین5143 ین

اشتراک PlayStation plus extra

اگر بخواهید امکانات بیشتری داشته باشید، دومین سطح پلی استیشن پلاس می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد. این سرویس خدمات بیشتری نسبت به اشتراک اول دارد، به همین دلیل هزینه بیشتری نیز برای فعالسازی آن باید بپردازید. Extra علاوه بر اینکه خدمات essential را ارائه می‌کند، دسترسی شما را به بسیاری از آپشن‌های جدید باز می‌کند. اما شاید مهمترین تفاوت این دو گزینه در تعداد بازی قابل دانلود خلاصه شود. چه چیزی جذاب‌تر از این که بتوانید 400 بازی جذاب ps4 و ps5 را بارگیری کنید. این گزینه می‌تواند برای هر گیمری شگفت انگیز باشد.

مروری بر امکانات extra

اشتراک پلی استیشن اکسترا تمامی امکانات سرویس قدیمی را دارد، با این حال اگر از بازی کردن لذت می‌برید، می‌توانید با خرید این سطح کاربری بیش از 400 بازی را به صورت رایگان دریافت کنید:

 • تمامی قابلیت‌های essential
 • کاتالوگی از 400 بازی هیجان انگیز

حق اشتراک پلی استیشن پلاس (extra)

سرویس اکسترا نیز مشابه سرویس اسنشیال سونی با قیمت‌های متفاوتی عرضه شده است. صد البته با وجود امکانات بیشتری که این اشتراک دارد، قیمت‌های بالاتری نیز خواهد داشت. قیمت پایه این اکانت برای گیمرهای آمریکایی چیزی حدود 10 دلار در ماه است. البته اگر بخواهید هزینه کمتری پرداخت کنید، می‌توانید از اشتراک‌های 4 ماهه یا 1 ساله استفاده نمایید. در این صورت هزینه ماهانه شما کاهش خواهد یافت. لیست قیمت‌های حساب اکسترا را مشاهده می‌کنید:

 

1 ماهه

4 ماهه

1ساله

ایالات متحده

14.99 دلار

39.99 دلار

99.99 دلار

اروپا

13.99 یورو

39.99 یورو

99.99 یورو

انگلستان

10.99 پوند

31.99 پوند

83.99 پوند

ژاپن1300 ین3600 ین

8600 ین

اشتراک پلی استیشن پلاس

اشتراک PlayStation plus premium

اگر می‌خواهید از تمامی امکانات دستگاه بازی سونی استفاده کنید، سرویس پلی استیشن پلاس یک گزینه سومی هم دارد. این اشتراک بی‌نظیر است و قابلیت‌ها و خدمات کم‌نظیری دارد. تصور کنید در کنار قابلیت‌های دو اشتراک قبلی به 340 بازی دیگر نیز دسترسی داشته باشید. همچنین کاتالوگی از بازی‌های کلاسیک ps2 و ps3 در اختیارتان باشد. از این ویژگی‌ها بگذریم، قابلیت استریم بازی در دستگاه‌های مختلف نیز می‌تواند ویژگی بسیار جالبی باشد. یک ایده جالب برای کاربران این سطح نیز در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با اکانت پرمیوم بازی‌ها را قبل از عرضه اجرا کنید. اگر به دنیای گیم علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنم اشتراک premium را از دست ندهید.

مروری بر امکانات premium

پلی استیشن پرمیوم گران ترین اشتراک سرویس پلی استیشن است که بدون شک قابلیت‌های کاربردی زیادی دارد. این سرویس هر چند هزینه بالایی دارد، اما لذت بازی با کنسول‌تان را چند برابر خواهد کرد. اجازه دهید امکانات کلی این نوع حساب کاربری را در یک جا بررسی کنیم:

 • تمامی قابلیت‌های essential و extra
 • امکان دانلود 340 بازی دیگر
 • قابلیت اجرای بازی‌های ps1، ps2 و psp
 • تجربه بازی در حالت دمو پیش از انتشار
 • استفاده از کتابخانه پلی استیشن now

حق اشتراک پلی استیشن پلاس (premium)

طبیعی است قیمت این گزینه از اشتراک‌های PlayStation plus بالا باشد، اما اگر وقع بینانه تر نگاه کنیم، امکاناتی که در این سطح کاربری دریافت می‌کنید، بسیار ارزشمند است. بنابراین قیمت‌های ارائه شده با توجه به امکانات می‌تواند بسیار معقول باشد. مشابه اشتراک‌های قبلی می‌توانید با پرداخت چند ماهه یا سالانه هزینه سرویس خود را نیز کاهش دهید. بیایید قیمت سرویس پرمیوم در هر لوکیشن را بررسی کنیم:

 1 ماهه4 ماهه1ساله

ایالات متحده

17.99 دلار

49.99 دلار

119.99 دلار

اروپا

16.99 یورو

49.99 یورو

119.99 یورو

انگلستان

13.49 پوند

39.99 پوند

99.99 پوند

ژاپن1550 ین

4300 ین

10250 ین

اشتراک PlayStation plus deluxe

تا به اینجا با 3 مدل سرویس پلی استیشن پلاس آشنا شدیم. اما کمپانی سونی یک اشتراک دیگر نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است. این سرویس بیشتر برای افرادی است که در منطقه آن‌ها پلی استیشن now پشتیبانی نمی‌شود. این سرویس کاملا مشابه پرمیوم بوده و تنها یک تفاوت اساسی با آن دارد. سرویس دلوکس تنها از بازی استریم پشتیبانی نمی‌کند. البته با توجه به حذف این قابلیت هزینه‌های این سرویس بسیار کمتر از پرمیوم خواهد بود.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید