گیفت کارت ایکس باکس


 آموزش ساخت اكانت  جهت كنسول ايكس باكس وان و همچنين استفاده از گيفت كارت ها و  كد هاي دانلود 

ساخت اكانت :

بر روي كامپيوتر و يا لپ تاپ بايد آي پي را بر روي امريكا قرار دهيد ( اين كار از طريق ...پي ان امكان پذير است )

سپس وارد سايت www.xbox.com شويد :

1) بر روی گزینه ی Sign in کلیک نمایید .

2) اگر می خواهید اکانت بسازید بر روی گزینه ی Create one کلیک نمایید .

3) بعد از وارد کردن ایمیل کدی برای شما ارسال می شود. کد ارسال شده توسط تیم پشتیبانی ایکس باکس را در کادر مشخص شده وارد نمایید .

4) در ادامه در قسمت First Name :

نام خود را وارد نمایید .

  •  در قسمت Last name :

نام خانوادگی خود را وارد نمایید .

  • در قسمت Birth date :

تاریخ تولد خود را وارد نمایید .

  • در قسمت Country / Region :

کشور united state انتخاب گردد

پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده بر روی گزینه ی Next کلیک نمایید .

5) بر روی گزینه ی I Accept کلیک نمایید .

6) ساخت اکانت ایکس باکس لایو شما با موفقیت به پایان رسید .

برای تكميل آدرس منطقه ی کنسول خود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید :

  1. در حساب خود وارد  My Account در قسمت بالایی سایت شوید
  2. در قسمت profile بر روی PAYMENT - BILLING کلیک و در قسمت آدرس ها  به راحتي از طريق سرچ در گوگل يك آدرس امريكا را يافته و كادر هاي بيلينگ اكانتتان را تكميل نماييد

نمونه آدرس ها :

Street: 1 Infinite loop

City: CUPERNITO
Province: CA
Zipcode: 95014-2083
Tel: 031 1298567

یا :

Street: 9592, Harding Avenue, Surfside
City: Miami
Province: FL
Zipcode: 33154
Tel: 305-8611077

حال برای ردیم کردن یا شارژ گیفت کارت و يا كد دانلود در اکانتی که ساختید در سایت ایکس باکس XBOX یا مایکروسافت لاگین شوید و با بردن موس بر روي نام خود در سمت راست بالاي صفحه و كليك روي آن زير منويي باز مي شود كه گزينه   Redeem code را انتخاب نمایید و کد گیفت کارت  و يا كد دانلود خود را وارد نمایید .

نکات مهم :

با خرید گيفت كارت ، کد کارت برای خریدار ارسال میگردد و هیچ گونه ارسال فیزیکی وجود ندارد که همین مورد باعث کاهش هزینه برای خریدار خواهد شد .

این کد ها از سرور و سایت اصلی خریداری شده است و کاملاً قانونی می باشند .

کد خریداری شده به هیچ عنوان قابل باز پس گیری و یا تعویض نمی باشد .

تفاوت سرويس هاي مختلف XBOX ONE

در فروشگاه آنلاين مايكروسافت ايكس باكس وان براي كاربران 4 سرويس اصلي ارائه مي گردد كه هر كدام متفاوت بوده و ويژگي خاص به خود را دارند :

  1. XBOX GIFTCARDS
  2. XBOX LIVE GOLD
  3. XBOX GAME PASS
  4. XBOX WITH EA ACCESS

سرويس اول گيفت كارت هايي از 5 تا 100 دلاري هستند كه كاربران مي توانند در محيط فروشگاه ايكس باكس اقدام به خريد هر آنچه كه به فروش مي رسد نمايند از قبيل بازي ها و سيزن پس و مراحل و DLC هاي بازي ها همچنين برخي خريد هاي درون برنامه اي نيز با استفاده از گيفت كارت ها امكان پذير مي باشند كه در واقع پس از خريد هر گيفت كارت مقدار عددي آن در حساب كاربري خريدار شارژ ميگردد .

سرويس دوم مربوط به كاربراني است كه بخواهند بازي ها را به صورت آنلاين و يا چند نفره بازي كنند كه شامل كارت هاي 48 ساعته تا 12 ماهه مي گردد .

سرويس سوم شامل يك پيشنهاد ويژه است كه در واقع با خريد يك كارت GAME PASS يك يا سه يا دوازده  ماهه كاربر مي تواند به همين مدت از بيش از 100 بازي ايكس باكس وان و ايكس باكس 360 به صورت رايگان دانلود واستفاده كند و همچنين از يك سري تخفيف در خريد و دانلود بازي از استور مايكروسافت ايكس باكس استفاده نمايد  البته در اين حالت نيز اگر يك بازي را كاربر بخواهد پس از دانلود  آنلاين بازي كند مي بايست اقدام به خريد سرويس دوم نيز نمايد  .

سرويس چهارم اختصاصا مربوط به يك سري از عناوين بازي هاي شركت EA براي ايكس باكس وان و ايكس باكس 360 مي باشد كه كاربر با خريد يك كارت يك ماهه يا يك ساله EA ACCESS مي تواند به همين مدت از تمام اين بازي ها رايگان دانلود و استفاده نمايد البته در اين حالت نيز اگر يك بازي را كاربر بخواهد پس از دانلود  آنلاين بازي كند مي بايست اقدام به خريد سرويس دوم نيز نمايد  .

توجه : در ايران براي استفاده از تمام سرويس هاي ذكر شده كاربر  بايد داراي يك اكانت كامل امريكا در سايت xbox.com بوده و فعال سازي تمام اين سرويس ها در اكانت كاربر در ويندوز و يا موبايل انجام مي گيرد و فقط دانلود بازي در كنسول انجام مي گيرد .

 

 

 

{profishop:copyright}