نسخه ریمستر بازی Bayonetta 2 برای NINTENDO SWITCH
نسخه ریمستر بازی Bayonetta 2 برای NINTENDO SWITCH
قیمت: 2200000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

نسخه ریمستر بازی Bayonetta 2 برای NINTENDO SWITCH

 

نسخه ریمستر بازی Bayonetta 2 برای NINTENDO SWITCH

تولیدکننده: SEGA

یک نفره

اکشن - هک و اسلش

مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

ساحره از گوری دفن شده در اقیانوس برخاسته است و این بار در نینتندو سوییچ، شیاطین را قلع و قمع خواهد کرد. بازی Bayonetta نسخه ریمستر شده این بازی است که برای نینتندو سوییچ منتشر شده است که ابتدا در سال 2010 برای Wii U عرضه شده بود و برای اولین بار گیمرها را با «نهایت اکشن» آشنا کرد. بازی Bayonetta ترکیبی انفجاری از اکشن و استایل است. بایونتا ساحره‌ای است که به دست و پاهایش تفنگ وصل کرده است با ضربات برنده و مرگبار و بی‌وقفه خود، دشمنان را تکه پاره می‌کند.

 

 

در بازی Bayonetta باید به دشمنان جاخالی دهید تا زمان سحر را فعال کنید و با حوصله و دقت، دشمنان را که در زمان متوقف می‌شوند، نابود کنید. در این حالت، دشمن هیچ راهی برای دفاع از خود ندارد و با لگد، مشت و گلوله می‌توانید از او پذیرایی کنید و در انتها، با یک حمله شکنجه‌کننده، او را از نمردن پشیمان کنید. هیچ فرشته و شیطانی از بایونتا در امان نخواهد بود. 

 

 

در بازی Bayonetta، این ساحره نام و قدرت احضار شیاطین را به یاد می‌آورد و سفرش را از شهری در اروپا آغاز می‌کند تا با کشن و از بین بردن فرشتگان و ارتش بهشتیان، حقیقت زندگی رازآلود و طولانی‌اش را پیدا کند. در این راه، بایونتا با رودین، شیطانی ماهر در آهنگری و خبرچینی به نام انزو آشنا می‌شود و از آن‌ها در مأموریت خود کمک می‌گیرد.

 

 

نسخه نینتندو سوییچ بازی Bayonetta شامل لباس‌های متعددی برای بایونتا با طرح کاراکترهای معروف بازی‌های نینتندو می‌شود و از صفحه لمسی نینتندو سوییچ نیز برای مبارزات پشتیبانی می‌کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه ریمستر بازی Bayonetta 2 برای NINTENDO SWITCH

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}