خرید بازی The Addams Family Mansion Mayhem Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6580
۱,۵۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : خرید بازی The Addams Family Mansion Mayhem 

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

سبک :ماجرایی

 

بررسی تخصصی

داستان خانواده آدامز به سال 1938 باز می گردد و باید در نظر داشته باشیم که تقریبا تمامی رسانه ها مانند کارتون، کتاب و حتی فیلم های سینمایی بر اساس این داستان محتوای خاص خود را داشته اند. از روزنامه ها، سریاب ها و کتاب های موزیکالی که در خصوص خانواده آدامز طراحی شده است که بگذریم، به بازی The Addams Family Mansion Mayhem خواهیم رسید. باید در نظر داشت که این بازی یک فرنچایز بر اساس تمامی محتوایی است که قبلا در خصوص این داستان تولید شده است.

داستان بازی در واقع روایت مردی ثروتمند است که روزی برای بازدید و خرید عمارت آدامز وارد این خانه می شود. در واقع خانواده جت بلک نیز در این خانه مستقر هستند و نمی خواهند نقل مکان کنند. از این روی برای این که جلوی فروش این خانه را بگیرند، برنامه ای می ریزند و از چهار نفر در این خصوص استفاده می کنند. در واقع کاوش هایی که در بازی The Addams Family Mansion Mayhem انجام می شود، در نهایت باعث می شود که یک گنج بسیار خاص در این عمارت پیدا شود.

بازی The Addams Family: Mansion Mayhem برای Nintendo Switch

بررسی بیشتر بازی The Addams Family Mansion Mayhem

در بازی حدود 4 زمین وجود دارد که باید از آن ها گذر کنید و یا به مبارزه در این زمینه ها بپردازید. هر مکان شش سطح را در بر دارد و همچنین سه مینی گیم در بازی The Addams Family Mansion Mayhem وجود دارد که باید پشت سر بگذارید. انجام بازی برای خانواده ها و کسانی که بازی های سرگرم کننده را دوست دارند می تواند شما را ساعت ها به خود جذب کند. هر قسمت از بازی منحصر به فرد بوده و شما عناصر ترسناک ولی فانتزی بسیاری را در این بازی مشاهده خواهید کرد.

بازی The Addams Family: Mansion Mayhem برای Nintendo Switch

تفاوت های گرافیکی که در زمین های بازی The Addams Family Mansion Mayhem وجود باعث نمی شود که به گیم پلی بازی آسیبی وارد شود و از این روی شما می توانید با تجربه کسب کرده، مراحل سخت تر را نیز پشت سر بگذارید. در هر منطقه شما باید مبارزه هایی را با اسکلت ها داشته باشید و همواره باید با پریدن و استفاده از دکمه های مربوط به مبارزه، دشمنان خود را از بین ببرید. گیم پلی بازی به گونه ای جذاب طراحی شده است تا شما هیچ وقت احساس خستگی نداشته باشید که این مسئله از مهم ترین خصوصیات بازی The Addams Family Mansion Mayhem به شمار می رود. موسیقی متن بازی نیز از دیگر نقاط قوتی است که برای آن در نظر گرفته شده است.

بازی The Addams Family: Mansion Mayhem برای Nintendo Switch

شرکت سازنده، برای ایجاد تنوع در بازی The Addams Family Mansion Mayhem، برای هر شخصیت، اسلحه های مختلفی را طراحی کرده است و در دسترس شما قرار می دهد. برای مثال مورتیسیا تار عنکبوت شلیک می کند و یا پاگزلی که شخصیت دیگر بازی به شمار می رود، از بمب برای از بین بردن دشمنان استفاده می کند! تمامی اسلحه های بازی می توانند نقاط قوت خاص خود را داشته باشند و شما علاوه بر مدیریت گیم پلی بازی، باید پیش از اتمام زمان بازی، ماموریت های خود را انجام دهید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6580
۱,۵۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید