بازی Mario Golf: Super Rush انحصاری نینتندو سوییچ Nintendo Switch Game

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8063
۲,۵۵۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Mario Golf: Super Rush  

سبک بازی : ورزشی

پلتفرم : انحصاری نینتندو سوییچ Nintendo Switch Game

سازنده Camelot

ناشر Nintendo

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

بررسی تخصصی

بازی Mario Golf: Super Rush رویکردی جدید بر این سری ورزشی محبوب خواهد داشت. این بازی آخرین ورودی در عناوین ورزشی ماریو و سری بازی Mario Golf است که پس از عرضه بازی Mario Golf: Toadstool Tour، شاهد ساخت نسخه دیگری نبودیم. قدمت این مجموعه به اواخر سال 1980 برمی گردد، زمانی که بازی‌ها هنوز روی دیسک‌های فلاپی منتشر می‌شدند و وارد Nintendo Famicom می‌شدند.

 

تمرکز اصلی این مجموعه، تجربه کلاسیک گلف است و به‌نظر می‌رسد بازی Mario Golf: Super Rush  که برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد نیز به این مسئله پایبند باشد. بازیکنان می‌توانند در بازی از بین 16 شخصیت دنیای ماریو یکی را انتخاب کنند که همگی لباس‌هایی مناسب ورزش گلف دارند. هرکدام از این کاراکتر‌ها ضربه خاص (Special Shot) خود را دارند؛ برای مثال، ضربه خاص یوشی (Yoshi) اینگونه است که توپ گلف را تبدیل را به تخم اژدها می‌کند و به آن ضربه می‌زند. درکل، سیستم‌ ضربه‌های بازی مکانیک جالب و آسانی به‌نظر می‌رسد که درخور دنیای ماریو است.

 

معرفی بازی Mario Golf: Super Rush

 

هرکدام از 16 کاراکتر بازی دارای دو توانایی منحصر به فرد است که به بهترین وجه در دور چند نفره Speed Golf به کار گرفته می‌شوند. به‌غیر از ضربه خاص، هر کاراکتر قابلیت Dash مخصوص خود را دارد که سرعت آن‌ها را در رسیدن به توپ افزایش می‌دهد. البته، این توانایی‌های خاص توسط نوار استقامت آن‌ها محدود می‌شود که با استفاده از آیتم‌های مخصوص در بین راه می‌توان دوباره آن‌ را پر کرد. استقامت یکی از پنج ویژگی کاراکترها است که تجربه بازی با هر شخصیت را متفاوت می‌کند و به آن‌ها سبک خاصی می‌بخشد. از ویژگی‌های دیگر شخصیت‌ها می‌توان سرعت، کنترل، قدرت و چرخش را نام برد.

 

بازیکنانی که به‌دنبال تجربه داستانی قابل قبول در این دنیا هستند، می‌توانند از حالت Golf Adventure استفاده کنند که در آن با کاراکتر شخصی خود شروع به بازی می‌کنند. متاسفانه خود شخصیت ماریو در این حالت در دسترس نیست. البته جزئیات زیادی درباره داستان بازی وجود ندارد، اما می‌دانیم که در بازی باس فایت‌هایی وجود دارد که باید با تکمیل چالش‌های مختلف گلف آن‌ها را شکست دهید.

 

معرفی بازی Mario Golf: Super Rush

 

عناوین آرکید و شبیه ساز گلف، معمولا حد وسطی برای میزان اطلاعات داده شده به بازیکن ندارند. گاهی با اطلاعات فراوانی که روانه بازیکن می‌کنند، تجربه ضربه زدن به توپ را خسته کننده می‌کنند. گاهی هم آنقدر اطلاعات و بازخورد کمی به بازیکن داده می‌شود، که معمولا باعث گیج شدن مخاطب می‌شود. اما بازی Mario Golf: Super Rush این اطلاعات را به سادگی نشان می‌دهد و بازیکنان می‌دانند که پس از ضربه به توپ چه اتفاقی خواهد افتاد. بازی همچنین از حسگر‌های حرکتی پشتیبانی می‌کند که قطعا می‌تواند تجربه‌ای به‌یاد‌ماندنی‌ برای بازیکنان باشد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8063
۲,۵۵۰,۰۰۰
۰%
۲,۵۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید