بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8101
۳,۲۵۰,۰۰۰
۰%
۳,۲۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

سبک بازی : اکشن ماجرایی

پلتفرم :  نینتندو سوییچ Nintendo Switch

سازنده Nintendo

ناشر Nintendo

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

بررسی تخصصی

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD یک ریمستر خوب از یکی از عجیب‌ترین بازی‌های مجموعه‌ی زلدا است که به لطف پیشرفت تکنولوژی، ویژگی‌های جدیدتری در اختیار علاقه‌مندانش قرار می‌دهد. همچنین، سیستم کنترل بازی نیز بهبود یافته است. در واقع، این نسخه‌ی HD به واقع یک ریمستر به تمام معنا است که ویژگی‌های خوبی را در اختیار طرفداران این مجموعه قرار می‌دهد.یکی از بهترین ویژگی‌هایی که این بازی می‌توانست در خود ببیند، تغییر مکانیزم‌های کنترلرش بود که خوشبختانه این ریمستر HD این ویژگی را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد. در واقع، اگر نسخه‌ی اصلی را تجربه نکرده‌اید، اکنون فرصت آن رسیده است که به تجربه‌ی این بازی بپردازید.

آغاز یک افسانه

با لینک راهی سفری طولانی شوید و زلدا، دوست دوران کودکی لینک را که باید با سرنوشتش مواجه شود،‌ نجات دهید. بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD نسخه HD این بازی است که از از Wii U برای نینتندو سوییچ ارتقا یافته است.

 

 

بازی Zelda: Skyward Sword از کنترل حرکتی جوی کان بهره می‌برد و برای ضربه زدن به دشمنان خود، کافی است جوی کان را مانند یک شمشیر واقعی در دست بگیرید و استفاده کنید.

 

 

با لرزش جوی کان سمت چپ نیز می‌توانید سپر خود را مقابل خود بگیرید و از خود دفاع کنید. با لرزش دوباره جوی کان، می‌توانید با سپر خود به دشمن حمله کنید.

 

 

برای استفاده از بمب نیز می‌توانید جوی کان را مانند پرتاب توپ حرکت دهید.

 

 

برای استفاده از تیر کمان، جوی کان سمت راست را ثابت نگه دارید و جوی کان سمت چپ را به عنوان زه کمان ، به عقب بکشید و رها کنید.

 

 

در نسخه ریمستر شده بازی Skyward Sword، این امکان را دارید که به جای استفاده از کنترل حرکتی از دکمه‌ها استفاده کنید. این قابلیت در نسخه اصلی بازی وجود نداشت.

 

 

با هیولاها بجنگید، پازل‌های مختلف را حل کنید و در دخمه‌ها به دنبال گنج باشید.

 

 

شما می‌توانید با دفاع و حمله به موقع، دفاع دشمن را بشکنید و او را از بین ببرید. برای هر دشمن باید استراتژی متفاوتی داشته باشید و از حملات مختلفی استفاده کنید.

 

 

هر دخمه در بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword دارای ماجرایی منحصربفرد است و باید پازل‌های استراتژیک آن را حل کنید تا گنج‌های آن را به دست آورید.

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8101
۳,۲۵۰,۰۰۰
۰%
۳,۲۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید