بازی Rune Factory 5 برای Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6897
۲,۳۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۳۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی Rune Factory 5 برای Nintendo Switch

تاریخ عرضه رسمی: 2 فروردین 1401

رده سنی: بزرگتر از 12 سال

ژانر : نقش آفرینی و شبیه سازی

سازگار با: نینتندو سوییچ

بررسی تخصصی

داشتن شهری که همه در سکوت و آرامش در حال فعالیت و کسب درآمد هستند در بازی rune factory برای Nintendo Switch برای شما امکان پذیر است. در واقع شما می توانید در این بازی ساکن یک شهر بسیار خلوت شوید که در آن مردم برای گذران زندگی مزرعه داری و ماهیگیری می کنند و یا در معدن ها فعالیت خواهند داشت. در نظر داشته باشید که نسخه 5 بازی rune factory با ویژگی ها و چالش های بسیار زیادی که دارد می تواند شما را به خود جذب کند.
ترکیب چالش ها و عناصری که در گیم پلی بازی rune factory در نظر گرفته شده است، باعث می شود که این بازی نه تنها به عنوان یک بازی شبیه سازی، بلکه به عنوان یک بازی RPG یا نقش آفرینی به شمار می رود. با این وجود نسخه 5 این بازی نینتندو سوئیچ نیز با الهام از نسخه های قدیمی ساخته و عرضه شده است و مورد توجه قرار گرفته شده است.

بازی Rune Factory 5 برای Nintendo Switch

داستان بازی rune factory
زمانی که بازی rune factory نسخه 5 را اجرا می کنید، به عنوان یک شخص شناخته می شوید که در شهر ریگبارث زندگی می کند و باید فعالیت هایی فراتر از آن چه در یک دنیای واقعی اجرا می کنید را انجام دهید. در نظر داشته باشید که در این بازی شما باید مزرعه را مدیریت کنید و در عین حال ماموریت ها و اقداماتی را باید برای نجات شهر انجام دهید. پس در صورتی که به بازی های شبیه سازی و RPG علاقمند هستید، بازی rune factory می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. این بازی در نسخه 5 با رابط گرافیکی قابل قبول و داستانی جذاب روایت می شود و گیمر می تواند لحظات بسیار خوبی را در این بازی اجرا کند.

بازی Rune Factory 5 برای Nintendo Switch

گیم پلی بازی rune factory
یکی از مهم ترین مباحث بررسی بازی را می توان گیم پلی بازی دانست. در بازی rune factory 5 شما می توانید یک گیم پلی بسیار ساده را مشاهده کنید که با سرعت آرام پیش می رود و شما باید در طول آن مراقبت های روزانه در مزرعه خود را انجام دهید. مردم محلی در گیم پلی به خوبی جای گذاری شده اند تا گیمر بتواند به خوبی ماموریت های خود را به پایان برساند.
اگر به دنبال گیم پلی بسیار هیجانی هستید، بازی rune factory برای Nintendo Switch نمی تواند انتظارات شما را برطرف کند ولی می توان گفت که این بازی به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است و جذابیت های مربوط به شخصیت های این بازی و گیم پلی داستانی، از جمله ویژگی های مثبتی که در گیم پلی بازی rune factory مشهود است، واقعیت به کار برده شده برای تعامل بهتر گیمر با بازی است. ریتم بسیار مناسبی که برای این بازی در نظر گرفته شده است را می توان از دیگر موارد مثبتی دانست که در گیم پلی بازی rune factory قابل لمس است.
بازی rune factory یک بازی با محیط باز است که به خوبی طراحی شده و می تواند ترکیبی بسیار خوب را از بازی شبیه سازی و نقش آفرینی را ایجاد کند. شما در هر محیط از بازی می توانید به کاوش محیط بپردازید و با اشیاء و وسایل تعامل داشته باشید.

بازی Rune Factory 5 برای Nintendo Switch

مبارزات در بازی rune factory
در بازی rune factory شما می توانید مبارزاتی را تجربه کنید که به صورت واقعی و متمرکز بر زمان طراحی شده اند. سلاح های متنوعی در این بازی وجود دارند که استفاده از آن ها باعث می شود که بازی برای شما آسان تر شود. همچنین امکان ارتقای اسلحه ها برای شما فراهم شده است و شما قادر خواهید بود به راحتی مبارزاتی را اجرا کنید که با انیمیشن در خور توجه همراه هستند.
باس فایت هایی که در این بازی وجود دارند در محیط های خاص اجرا می شوند که تطبیق با شرایط را برای گیمر به یک چالش تبدیل می کنند. همچنین برخوردهایی که با دشمنان در این قسمت روی می دهد می تواند با تفاوت هایی در گرافیک و نوع ری اکشن مواجه باشد که نشان دهنده توجه توسعه دهنده این بازی در تولید محتوای بصری مناسب بوده است.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6897
۲,۳۹۰,۰۰۰
۰%
۲,۳۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید