بازی Zenith برای Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6893
۱,۸۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی Zenith برای Nintendo Switch

تاریخ عرضه رسمی : 29 شهریور 1398

رده سنی : بزرگتر از 16 سال

ژانر : اکشن ، ماجراجویی

سازگار با : Nintendo Switch

بررسی تخصصی

بازی Zenith برای Nintendo Switch با گیم پلی شبیه به بازی Diablo طراحی شده است و می تواند یک دنیای فانتزی را برای شما به همراه داشته باشد. شخصیت پردازی فانتزی آرگوس (شخصی که شما کنترل آن را بر عهده دارید) مهم ترین ویژگی این بازی به شمار می رود. الف هایی که شما در این بازی به عنوان دشمنان خود می شناسید نیز به خوبی شخصیت پردازی شده اند تا شما بتوانید یک بازی بسیار جذاب را تجربه کنید. در بازی Zenith برای Nintendo Switch شما به خوبی از دنیایی که می شناسید فاصله می گیرید و تجربه حضور در یک دنیای جدید برای شما ایجاد می شود. همین مسئله را می توان مهم ترین ویژگی این بازی دانست.

بازی Zenith برای Nintendo Switch

گیم پلی بازی Zenith
یکی از مهم ترین ویژگی های منحصر به فردی که برای بازی Zenith در نظر گرفته شده است، گیم پلی این بازی نینتندو سوئیچ به شمار می رود. در واقع این که بازی در حال رویداد در یک دنیای فانتزی است شاید مسئله ای جدید نباشد ولی نوع کنترل دوربین که به حالت اول شخص تنظیم شده است قطعا برای شما جذاب خواهد بود. گیم پلی بازی روایتگر دنیایی است که هیچ یک از ما آن را نمی شناسیم ولی با این حال آموزش کوتاهی که در ابتدای شروع بازی برای شما اجرا می شود، این بازی را بسیار منحصر به فرد کرده است.
بازی با زاویه دید پلیر حرکت می کند. شما در این حالت به مشاهده گیم پلی می پردازید و باید در همین حالت مهارت خود را برای اجرای بهتر بازی افزایش دهید. گیم پلی به نوعی طراحی شده است که گیمر برای پشت سر گذاشتن آن باید بتواند حرکات مختلفی از جمله حمله کردن به دشمنان و یا دفاع از خود را انجام دهد. مهارت شما پس از گذشت چند مرحله بیشتر خواهد شد و می توان گفت که چالش سختی در مواجهه با نوع گیم پلی جدید این بازی وجود نخواهد داشت. از سوی دیگر باید در نظر داشت که گاها رسیدن به اهداف و پشت سر گذاشتن چالش ها در بازی Zenith برای شما به شدت دشوار خواهد شد.

بازی Zenith برای Nintendo Switch

دیالوگ های بازی Zenith
ویژگی مهمی که در خصوص بازی Zenith برای Nintendo Switch قابلیت بیان کردن را دارد، آن است که شما در این بازی می توانید دیالوگ های متفاوتی را تجربه کنید. آرگوس که شخصیت اصلی بازی است به شدت در دیالوگ های خود از طنز استفاده می کند و دیگران سعی می کنند که ارتباط جدی خود را با آرگوس حفظ کنند. باید در نظر داشت که دیالوگ های بازی مهم هستند و بخش مهمی از آن را تشکیل می دهند. از سوی دیگر دیالوگ های طولانی مدت در برخی از مراحل وجود دارند و ممکن است که چالش های مختلفی را برای گیمر ایجاد کنند.

بازی Zenith برای Nintendo Switch

گرافیک بازی Zenith
بازی Zenith با گرافیکی طراحی شده است که بیشتر از بازی های کلاسیک الهام گرفته شده است. با این حال می توان گفت که محیط سازی ها قابل قبول هستند و با این حال گاها شاهد افت فریم در طول بازی خواهیم بود. رابط کاربری که برای بازی در نظر گرفته شده است بسیارساده است و شما می توانید به راحتی به قسمت های مختلف بازی دسترسی داشته باشید. مبارزه با باس ها و همچنین مکانیزم هایی که برای این بازی در نظر گرفته شده اند باعث می شود که گیمر بتواند ساعت های بسیار خوبی را با این بازی پشت سر بگذارد.
در نهایت باید گفت که گرافیک بازی تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر ماهیت طنز بازی نیز قرار گرفته است و همین مسئله باعث می شود که بازی Zenith مناسب برای گروهی از گیمرها باشد که بازی را برای سرگرمی و اوقات فراغت خود انتخاب می کنند.

بازی Zenith برای Nintendo Switch

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6893
۱,۸۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید