خرید بازی The Hong Kong Massacre برای Nintendo Switch
خرید بازی The Hong Kong Massacre برای  Nintendo Switch
قیمت: 1750000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی The Hong Kong Massacre برای Nintendo Switch

 

خرید بازی The Hong Kong Massacre 
برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: سایر
یک نفره
اکشن - شوتر
مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

بازی The Hong Kong Massacre یک بازی شوتر با نمای بالا به پایین است که با الهام از فیلم‌های اکشن هنگ کونگی دهه ۹۰ میلادی ساخته شده است و یک داستان تلخ را در دنیای جرم و جنایت هنگ کونگ روایت می‌کند. این بازی شامل مراحل متعددی است که رستوران‌های مجلل تا برج‌های عظیم را شامل می‌شوند و باید با استفاده از مهارت‌های خود از نبردهای پر از تیراندازی و خشونت جان سالم به در ببرید.

 

 

داستان بازی The Hong Kong Massacre در سال ۱۹۹۲ رخ می‌دهد و ماجرای یک کارآگاه پلیس است که می‌خواهد انتقام همکارش را که به شکل خشنی توسط تریاد به قتل رسیده‌است، بگیرد.

 

 

بازی The Hong Kong Massacre یک بازی اکشن یادآور بازی Max Payne است و شما می‌توانید با کند کردن زمان و شیرجه زدن، به دشمنان خود شلیک کنید و آن‌ها را به شکلی سینماتیک و حیرت‌انگیز از بین ببرید. شما می‌توانید زمان را به حالت اسلوموشن در آورید، از روی موانع یا از پنجره‌ها شیرجه بزنید و علاوه بر جاخالی دادن به دشمن، آن‌ها را نابود کنید. در این بازی جای هیچ اشتباهی نیست و برای هر حمله باید استراتژی داشته باشید.

 

 

علاوه بر داستان اصلی، هر مرحله از بازی The Hong Kong Massacre دارای چالش‌هایی است که انجام آن‌ها به شما پاداش‌های مختلفی از جمله سلاح‌های خاص را می‌دهد.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی The Hong Kong Massacre برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}