خرید بازی Saviors of Sapphire Wings و بازی Stranger of Sword City Revisited برای Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5955
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

یک نفره

نقش آفرینی - Dungeon Crawler

مناسب برای بالای 12 سال

شامل دو بازی

سازنده Codeglue - Experience Inc.

ناشر NIS America

بررسی تخصصی

بازی Saviors of Sapphire Wings یک بازی نقش آفرینی دخمه نوردی است که به همراه نسخه ریمستر شده بازی Stranger of Sword City در یک کارتریج قرار داده شده است.

همانند بازی‌های نقش آفرینی قدیمی، در بازی Saviors of Sapphire Wings تیم خود را تشکیل می‌دهید و با گشتن در دخمه‌های مختلف، دشمنان را شکست می‌دهد و با غنائم به دست آمده خود را تقویت می‌کنید. این بازی یادآور نقش‌آفرینی‌های متنی قدیمی با رابط گرافیکی است و داستان در آن اهمیت زیادی دارد.

 

 

در بازی از محیط‌های بسیار متنوعی دیدار خواهید کرد و هیچ دو دخمه‌ای مشابه هم نیستند. در طول بازی، سلاح‌ها و آیتم‌های جادویی بسیار متنوعی خواهید یافت و باید با مهارت‌های خود، از موانع متعددی عبور کنید.

 

 

اعضای ارتش شما بسیار حیاتی هستند و باید به قدرت و پیشرفت آن‌ها اهمیت دهید. هر کدام از اعضای تیم شما شخصیت و اهداف منحصربفردی دارند و درباره تصمیمات شما نظر می‌دهند. با صحبت کردن با آن‌ها می‌توانید رابطه خود را با آن‌ها تقویت کنید و ارتش خود را قوی تر سازید.

 

بازی Stranger of Sword City نه تنها از نظر بصری بازیابی شده است بلکه ویژگی‌های متعددی نیز به آن اضافه شده است. این نسخه از بازی دارای طراحی‌ها و موسیقی متن جدیدی است و از نظر گرافیکی برای نینتندو سوییچ بهینه شده است.

 

 

نسخه Revisited این بازی دارای سه کلاس جدید Clocker، Puppeteer و Freeman است و دو سیستم مبارزه Guard Counter و Slaying Challenge نیز به بازی اضافه شده‌اند تا مهارت‌های خود را در این چالش جدید بیازمایید. این بازی، نسخه کامل بازی Stranger of Sword City است و شامل سه دخمه جدید با دشمنان و موانع و تله‌های جدید می‌شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5955
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید