خرید بازی Blind - مخصوص PSVR PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7118
۲,۱۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

خرید بازی Blind - مخصوص PSVR
مدل: بازی PSVR
تولیدکننده: PlayStation Studios
یک نفره
ماجرایی - ترسناک - بازی VR
مناسب برای 16 سال به بالا

بررسی تخصصی

برای این بازی به هدست PSVR، دوربین پلی استیشن و کنترلر Move نیاز دارید.

 

با فناوری اکولوکیشن، در دنیای واقعیت مجازی مرموز و غریب Blind بگردید. در بازی Blind، شما توسط یک نگهبان بدذات درون یک قلعه حبس شده‌اید و باید راه فرار را از اتاق‌های تودرتو و خطرناک این قلعه پیدا کنید و معماهای مختلف را حل کنید و به آزادی نزدیک شوید.

https://media.playstation.com/is/image/SCEA/vrobot-screenshot-02-ps4-us-22june2018?$native_xl_nt$

بازی Blind یک بازی ماجرایی داستان محور تعلیق آمیز روان‌شناختی مخصوص واقعیت مجازی است که در آن، گیمر چیزی نمی‌بیند و تنها با انعکاس صدا از اشیا محیط می‌توانید محیط خود را بگردد.

 

داستان بازی درباره زن جوانی است که در اتاقی بیدار می‌شود اما به یاد ندارد چگونه به این اتاق رسیده است و البته توانایی دیدن را نیز از دست داده است. در حالی که یک نگهبان شرور او را همواره آزار می‌دهد، او باید راه فرار از این خانه عظیم و ترسناک را تنها با استفاده از صدا پیدا کند. در این بازی مانند یک فرد نابینا، شما با زدن عصای مخصوص خود به محیط،‌ صدا تولید کرده و با انعکاس صدا، تصویری از محیط خود دریافت می‌کنید. این تنها سلاح شما برای گشتن در خانه،‌ حل معماهای بازی و پیدا کردن راه فرار است.

 

هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شوید و از حقایق پشت این خانه پرده برمی‌دارید، این دختر نیز ناچار می‌شود تا با بدترین دشمن خود که شاید خودش نخواسته آن را ببیند،‌ مواجه می‌شود.

 

ایده بازی Blind در اونت گلوبال جم در سال 2014 شکل گرفت. تیم سازنده این سوال را مطرح کرد که چه می‌شود اگر محیط پیرامون ما تنها زاده ذهن ما باشد؟ طرح اولیه بازی در این اونت برنده جایزه بهترین بازی شد و سپس تبدیل به یک بازی کامل شد.

 

بازی Blind برای هدست واقعیت مجازی ساخته شده و برای بازی به هدست PSVR، دوربین پلی استیشن و کنترلر Move نیاز دارید.

در بازی باید یاد بگیرید تا با استفاده از عصا،‌ محیط خود را ارزیابی کنید و با مراقبت بسیار در خانه بگردید. با رفت و بازگشت صدا به مدت کمی می‌توانید تصویری از محیط پیرامون خود داشته باشید. اشیائی مانند گرامافون که صدا تولید می‌کنند، در این تصاویر تبدیل به منبع نور می‌شوند و در تصویر شکل گرفته مشکل ایجاد می‌کنند.

 

این بازی از اساس برای واقعیت مجازی ساخته شده است و از صدای دوطرفه و کنترل حرکتی پشتیبانی می‌کند تا کاملا خود را در دنیای بازی احساس کنید و وارد دنیایی غریبه و عجیب شوید که از شما می‌خواهد همه چیز را با چشم جدیدی ببینید.

شما کجا هستید؟ نگهبان کیست؟ چرا شما را دزدیده است و چرا از شما می‌خواهد پازل‌های گوناگون را در این خانه مرموز و به شکل منحوسی آشنا، حل کنید؟ حس قریب‌الوقوع اتفاقی شوم و تنش احساسی را در بازی احساس می‌کنید و هر لحظه منتظر هستید تا این خانه پر از رمز و راز، شما را راهی سرنوشتی شوم کند. آیا واقعا حاضر هستید که جواب سوالات خود را ببینید؟

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7118
۲,۱۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۱۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید