بازی Firewall: Zero Hour برای PSVR
بازی Firewall: Zero Hour برای PSVR
قیمت: 930000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Firewall: Zero Hour برای PSVR

عنوان محصول : بازی Firewall: Zero Hour 

سبک بازی :ورزشی مسابقه ای

شوتر

بستر اجرایی : PS4 برای PSVR

نیازمند هدست PSVR و دوربین پلی استیشن - فقط آنلاین

بهبود یافته برای PS4 PRO

ریجن 2 

سازگار با پلی استیشن وی آر

سازنده First Contact 

ناشرSony Interactive Entertainment

محصولات مشابه

در بازی Firewall: Zero Hour یکی از ۱۲ مأمور درون بازی را انتخاب کنید و به عنوان یک تیم، راهی مأموریت‌های مختلف برای به دست آوردن اطلاعات مهم شوید. این اطلاعات در لپ‌تاپ‌هایی در گوشه‌های مختلف دنیا قرار دارند و شما یا باید از آن‌ها محافظت کنید یا آن‌ها را از چنگ تروریست‌ها در بیاورید. هر مأمور دارای یک رابط ناشناس است که به او اطلاعات مهم هر موقعیت را می‌رساند.با استفاده از کار تیمی دقیق و حساب شده و اسلحه و تجهیزات مدرن برای پیروزی در هر مأموریت تلاش کنید. در پایان هر مأموریت، امتیاز به دست می‌آورید و از این امتیاز می‌توانید برای ارتقا مأمور و اسلحه خود استفاده کنید و آن‌ها را شخصی‌سازی کنید.

 

 

در بازی Firewall: Zero Hour، کار تیمی حرف اول را می‌زند. هدست PSVR را روی سر خود بگذارید، اسلحه خود را انتخاب کنید و برای یک مبارزه تاکتیکی و پر از هیجان آماده شوید.

 

بازی Firewall: Zero Hour دارای بخش چند نفره است و در دو تیم چهار نفره می‌توانید با یکدیگر رقابت کنید. هر تیم مأموریت خود را دارد و باید اطلاعات مهمی را به دست آورد اما تنها راه موفقیت، کار تیمی است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Firewall: Zero Hour برای PSVR

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}