بازی Star Wars: Battlefront ریجن ALL

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1441

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Star Wars: Battlefront 

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک : اکشن شوتر

ریجن ALL

 

 

 

بررسی تخصصی

 عنوان Star Wars: Battlefront، یک بازی بسیار بزرگ است؛ از شخصیت‌ها و کلاس‌های فراوان گرفته تا سلاح‌ها، تجهیزات، کارت‌های ستاره (Star Cards) و… فروان جهت قدرتمند کردن هرچه بیشتر شما در میدان نبرد، در بازی وجود دارند. 

برخی شخصیت های بازی :

Rebels (شورشیان): این گروه از جناح شورشیان متحد، از سرتاسر فضا دورهم جمع شده و نقش سربازان خط مقدم را برای جناحشان در برابر امپراطوری، ایفا می‌کنند.

Rodian: این موجودات سبز پوست و خزنده، از جنگل‌های سیاره Rodia به جنگ با امپراطوری آمده‌اند، اما در حال حاضر در سرتاسر کهکشان حضور دارند.

Quarren:  این نژاد فضایی را نیز می‌توان با استفاده از چهار شاخک آویزان شده از فکشان، به راحتی شناسایی کرد. چشمان فیروزه‌ای و بال‌های موجود در دستانشان نیز جهت شناسایی آنها، کاربرد دارد. Quarrenها از سیاره Mon Cala جهت نابودی امپراطوری، آمده‌اند.

Zabrak: مصمم، مغرور و حتی طبق گفته بعضی اشخاص، گستاخی از ویژگی‌های Zabrakها هستند. این موجودات را می‌توان بی‌طرف‌ترین نژاد در کل کهکشان خواهند. این گوشتخواران اهل Iridonia را می‌توان از شاخ‌ها و خالکوبی‌های موجود در صورتشان، شناسایی کرد.

Stormtroopers (سربازان طوفانی): سربازان طوفانی یکی از واحدهای ویژه ارتش امپراطوری هستند که به طور متعصبانه‌ای به امپراطور وفادار بوده و به هیچ عنوان نمی‌توان آن‌ها را از مسیر امپراطوری، جدا کرد. این نیروها یک سپر سفید رنگ بسیار مقاوم پوشیده‌اند که به آن‌ها اجازه حمل انواع مهمات و بقا در محیط‌های مختلف و شرایط جغرافیایی سخت را می‌دهد. مهارت این واحد با مسلسل و سلاح دستی فوق‌العاده است و در دسته‌های عظیمی برای نابودی دشمنان، حمله می‌کنند.

Shock Trooper (واحد شُک): این واحد که به سلاح سنگین DLT-19 مجهز شده است، دارای نیروهای بسیار شجاعی بوده و بایستی آن‌ها را به عنوان یک تهدید به تمام عیار، به حساب آورد. این واحد مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر صدمات داشته و در مقابل صدمات فراوانی را به دشمن اعمال می‌کند.


ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1441
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید