بازی Demon Slayer The Hinokami Chronicles برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7059
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Demon Slayer: The Hinokami Chronicles 

پلتفرم اجرایی :  برای PS4

ریجن 2 

سبک بازی : مبارزه

سازنده CyberConnect2 

ناشر Sega

بررسی تخصصی

شمشیری باشید که شیاطین را نابود می‌کند

بازی Demon Slayer: The Hinokami Chronicles یک بازی مبارزه‌ای در زمینی بزرگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مبارزات بزرگ داستان‌های انیمه Demon Slyaer را به صورت تک به تک، اجرا کنند.

 

 

در بازی Demon Slayer: The Hinokami Chronicles شا داستان تانجیرو را دنبال خواهید کرد که برای نجات خواهرش و بازگرداندن او از شیطان به انسان، با شیاطین مختلفی مبارزه می‌کند. این بازی بر اساس انیمه Demon Slayer: The Hinokami Chronicles ساخته شده است.

 

 

در ژاپن دوران تایشو، تانجیرو پسر نوجوانی است که برای گذران زندگی ذغال می‌فروشد اما خانواده‌اش توسط یک شیطان کشته می‌شوند. تنها بازمانده این کشتار، خواهر تانجیرو، نزوکو است که تبدیل به یک شیطان شده است. تانجیرو به جای سوگواری تصمیم می‌گیرد تا تبدیل به یک شیطان‌کش شود و با انتقام از شیطانی که خانواده‌اش را به قتل رسانده است، خواهرش را به انسان تبدیل کند.

 

 

بازی Demon Slayer: The Hinokami Chronicles یک بازی مبارزه‌ای هیجان انگیز با مبارزات نفس‌گیر و کاراکترهای مختلفی از انیمه Demon Slayer از جمله تانجیرو و نزوکو است و دارای مبارزاتی چالش‌برانگیز در دو حالت آفلاین و آنلاین است.

 

 

شما در بخش داستانی بازی، در نقش تانجیرو کامادو، شمشیر او را برخواهید داشت و برای نجات نزوکو، تبدیل به یک شیطان‌کش خواهید شد.

 

صداپیشگی بازی توسط صداپیشگان اصلی انیمه Demon Slayer در دو نسخه انگلیسی و ژاپنی است.

 

کاراکترها:

تانجیرو کامادو: او پسر خوش‌قلب و کوشایی است که پس از بازگشت از کار متوجه می‌شود خانواده‌اش توسط یک شیطان به قتل رسیده‌اند. اکنون او مصمم است تا به یک شیطان‌کش تبدیل شود و خواهرش را که به یک شیطان تبدیل شده است، نجات دهد.

نزوکو کامادو: اگرچه نزوکو تبدیل به یک شیطان شده است اما با استفاده از اراده پولادین خود و هیپنوتیزم، از حمله به انسان‌ها سرباز زده است و تبدیل به یک شیطان‌کش شده است و به برادرش تانجیرو کمک می‌‌کند.

زنیتسو آگاتسوما: زنیتسو همراه با تانجیرو آموزش می‌بیند تا به یک شیطان‌کش تبدیل می‌شود. او توانایی شنوایی فوق‌العاده قدرتمندی دارد و می‌تواند انسان‌ها و شیاطین را تشخیص دهد. او در هنگام مبارزه، تبدیل به جنگجوی قدرتمندی می‌شود که از نفس رعد‌آسا در مبارزه استفاده می‌کند.

اینوسکه هاشیبیرا: اینوسکه نیز همراه با تانجیرو وارد دسته شیطان‌کش‌ها شده است. او به شدت خشن است، ماسکی از پوست گراز به سر دارد و با استفاده از نفس حیوانی، به دل دشمن می‌زند.

جیو تومیوکا: جیو یک هاشیرا در شیطان‌کش‌ها است که تانجیرو را استخدام کرده است. او مردی آرام و ساکت است و از نفس آب استفاده می‌کند.

شینوبو کوچو: شینوبو دختری خوش مشرب و یک هاشیرا در شیطان‌کش‌ها است که از نفس حشرات در مبارزه استفاده می‌کند. او حتی در مواجهه با شیاطین نیز ادب را رعایت می‌کند و هیچ چیز او را ناراحت نمی‌کند.

کیوجورو رنگوکو: کیوجورو یک هاشیرا است و از نفس آتشین در مبارزه استفاده می‌کند. او فردی بازیگوش و اکسنتریک است که زبان تیزی دارد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7059
۱,۹۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید