خرید بازی Tiny Tinas Wonderlands برای PS4
خرید بازی Tiny Tinas Wonderlands برای PS4
قیمت: 1860000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Tiny Tinas Wonderlands برای PS4

سازنده : Gearbox SoftwareStray Kite Studios

ناشر : 2K Games

محصولات مشابه

در بازی Tiny Tina's Wonderlands، گلوله‌ها، جادو و شمشیرهای عظیم در دنیای شگفت‌انگیز و اسرارآمیز تاینی تینا با هم برخورد می‌کنند. قهرمان خود را بسازید، کلاس‌های خود را انتخاب کنید و تیراندازی کنید، غنیمت جمع کنید، تکه پاره کنید و جادو کنید تا دشمنان خودر ا از پا درآورید و دخمه‌های پر از گنج را تصاحب کنید تا بتوانید سلطان اژدهای بدذات و ظالم را شکست دهید. شما می‌توانید بازی Tiny Tina's Wonderlands را به صورت چندنفره نیز بازی کنید و آشوب به پا کنید.

 

 

بازی Tiny Tina's Wonderlands سرشار از انواع سلاح گرم و سرد و جادو است. با تفنگ‌های قدرتمند خود، دشمنان را منفجر کنید و با اوراد جادویی خود، آن‌ها را نیست و نابود کنید. بازی Tiny Tina's Wonderlands، گیم‌پلی شوتر اول شخص دیوانه‌واری دارد و باید با استفاده از سلاح‌ها و قدرت‌های خود، ارتش‌هایی از دشمنان مختلف را از جمله اسکلت‌های سخن‌گو، کوسه‌های شنی و باس‌های غول‌پیکر را شکست دهید.

 

دنیای بازی Tiny Tina's Wonderlands زیبا و غیرقابل پیش‌بینی است. تاینی تینا در این ماجراجویی راهنمای شما است و شما را به دیوانه‌وارترین شکل ممکن در این دنیای برگرفته از بازی‌های رومیزی، هدایت می‌کند. دنیای بازی Tiny Tina's Wonderlands شامل شهرهای باشکوه، جنگل‌های قارچی، قلعه‌های مستحکم و مکان‌های متنوع بیشتری می‌شود.

 

 

در بازی Tiny Tina's Wonderlands شما می‌توانید با استفاده از تنظیمات متعدد بازی، قهرمان خود را بسازید و چند کلاس را انتخاب کنید و به شش درخت مهارت مختلف دسترسی خواهید داشت. هر کلاس قابلیت‌های منحصربفردی دارد و با ارتقا سطح، می‌توانید قهرمان خود را قدرتمندتر کنید و قدرت‌های جدیدی را به دست آورید.

 

 

در بازی Tiny Tina's Wonderlands، به غیر از تاینی تینا، کاراکترهای متنوع دیگری از جمله کاپیتان ولنتاین بااراده و ربات قانون‌مندی به نام فرت شما را همراهی می‌کنند تا سلطان اژدها را شکست دهید. در مسیر خود با کاراکترهای عجیبی مانند یک بارد برر مجهز به لوت و یک پدرخوانده پری مواجه خواهید شد. شما می‌توانید این بازی را به صورت چندنفره تا حداکثر چهار نفر نیز بازی کنید.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Tiny Tinas Wonderlands برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}