خرید بازی Tiny Tinas Wonderlands برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6981
۱,۸۶۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۶۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

در بازی Tiny Tina's Wonderlands، گلوله‌ها، جادو و شمشیرهای عظیم در دنیای شگفت‌انگیز و اسرارآمیز تاینی تینا با هم برخورد می‌کنند. قهرمان خود را بسازید، کلاس‌های خود را انتخاب کنید و تیراندازی کنید، غنیمت جمع کنید، تکه پاره کنید و جادو کنید تا دشمنان خودر ا از پا درآورید و دخمه‌های پر از گنج را تصاحب کنید تا بتوانید سلطان اژدهای بدذات و ظالم را شکست دهید. شما می‌توانید بازی Tiny Tina's Wonderlands را به صورت چندنفره نیز بازی کنید و آشوب به پا کنید.

 

 

بازی Tiny Tina's Wonderlands سرشار از انواع سلاح گرم و سرد و جادو است. با تفنگ‌های قدرتمند خود، دشمنان را منفجر کنید و با اوراد جادویی خود، آن‌ها را نیست و نابود کنید. بازی Tiny Tina's Wonderlands، گیم‌پلی شوتر اول شخص دیوانه‌واری دارد و باید با استفاده از سلاح‌ها و قدرت‌های خود، ارتش‌هایی از دشمنان مختلف را از جمله اسکلت‌های سخن‌گو، کوسه‌های شنی و باس‌های غول‌پیکر را شکست دهید.

 

دنیای بازی Tiny Tina's Wonderlands زیبا و غیرقابل پیش‌بینی است. تاینی تینا در این ماجراجویی راهنمای شما است و شما را به دیوانه‌وارترین شکل ممکن در این دنیای برگرفته از بازی‌های رومیزی، هدایت می‌کند. دنیای بازی Tiny Tina's Wonderlands شامل شهرهای باشکوه، جنگل‌های قارچی، قلعه‌های مستحکم و مکان‌های متنوع بیشتری می‌شود.

 

 

در بازی Tiny Tina's Wonderlands شما می‌توانید با استفاده از تنظیمات متعدد بازی، قهرمان خود را بسازید و چند کلاس را انتخاب کنید و به شش درخت مهارت مختلف دسترسی خواهید داشت. هر کلاس قابلیت‌های منحصربفردی دارد و با ارتقا سطح، می‌توانید قهرمان خود را قدرتمندتر کنید و قدرت‌های جدیدی را به دست آورید.

 

 

در بازی Tiny Tina's Wonderlands، به غیر از تاینی تینا، کاراکترهای متنوع دیگری از جمله کاپیتان ولنتاین بااراده و ربات قانون‌مندی به نام فرت شما را همراهی می‌کنند تا سلطان اژدها را شکست دهید. در مسیر خود با کاراکترهای عجیبی مانند یک بارد برر مجهز به لوت و یک پدرخوانده پری مواجه خواهید شد. شما می‌توانید این بازی را به صورت چندنفره تا حداکثر چهار نفر نیز بازی کنید.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6981
۱,۸۶۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۶۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید