خرید بازی Hello Neighbor 2 Deluxe Edition PS4
خرید بازی Hello Neighbor 2 Deluxe Edition PS4
قیمت: 2120000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Hello Neighbor 2 Deluxe Edition PS4

خرید بازی Hello Neighbor 2 نسخه دلوکس برای PS4
تولیدکننده: GearBox
یک نفره
ماجرایی - ترسناک
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
شامل سه DLC

محصولات مشابه

نسخه دلوکس بازی Hello Neighbor 2 شامل آیتم‌های زیر است:

- بتای اختصاصی

- دسترسی زودتر به سرورهای بازی

- بسته گسترش‌دهنده Late Fees

- بسته گسترش‌دهنده Back to School

- بسته گسترش‌دهنده Hello-Copter

 

 

بازی Hello Neighbor 2 یک بازی ترسناک مخفی‌کاری است و باید اسرار تاریک همسایه خود را کشف کنید. اما همسایه شما بی‌کار نخواهد نشست. در بازی Hello Neighbor، همسایه شما توسط یک هوش مصنوعی پیشرفته کنترل می‌شود که نه تنها برای پیدا کردن شما طراحی و برنامه‌نویسی شده است، بلکه می‌تواند از ازاشتباهات خود یاد بگیرد و به مرور باهوش‌تر و قوی‌تر می‌شود.

 

فکر می‌کنید می‌توانید به همسایه خود اعتماد کنید؟ اشتباه می‌کنید!

در بازی Hello Neighbor 2 شما راهی شهر کوچک و آرام Raven Brooks می‌شوید و متوجه می‌شوید که هر همسایه، رازی را مخفی کرده است. شما یک خبرنگار تحقیقی هستید و باید علاوه بر کشف رازهای خطرناک همسایه‌های‌تان، پرونده آقای پیترسون بدنام را یک بار و برای همیشه ببندید و حقیقت را درباره این مرد مرموز و خطرناک، برملا کنید.

 

 

در بازی Hello Neighbor 2 باید مخفیانه حرکت کنید، دنبال سرنخ‌ها باشید و با هوش‌های مصنوعی مواجه شوید که هر حرکت شما را زیر نظر می‌گیرند و در لحظه، برای مقابله با شما فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. در بازی Hello Neighbor 2، به جای یک هوش مصنوعی، با شهری پر از این همسایه‌های شوم مواجه خواهید شد.

 

 

در بازی Hello Neighbor 2، شما یک خبرنگار هستید که باید مخفیانه به خانه‌های همسایه‌های خود نفوذ کنید که همه توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند. این هوش مصنوعی بسیار پیشرفته‌تر از بازی Hello Neighbor است و با توجه به شرایط، خود را قوی‌تر و باهوش‌تر می‌کند و نمی‌توانید از اشتباهات او سواستفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Hello Neighbor 2 Deluxe Edition PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}