بازی Jurassic World Evolution برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3493
۱,۲۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی Jurassic World Evolution 

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک : اکشن ماجرایی

سازنده و ناشر : Frontier Developments

 

 

بررسی تخصصی


 

دایناسورهایی که ابتدای بازی برایتان در نظر گرفته می شود، گیاه خوار می باشند. بعد از گذشت مدتی دایناسورهای گوشت خوار نیز وارد دنیای شما می شوند. دایناسور گوشت خواری به نام Ceratosaurus با اندازه ای متوسط برای بازیکنان در نظر گرفته می شود. هنگامی که Ceratosaurus را به نمایشگاه خود دعوت می کنید اگر به تغذیه او توجه نشود دایناسور ما شروع به خوردن موجودات گیاه خوار دیگر می کند. بدین سان دایناسورهای کوچکتری به نام Struthiomimus طعمه این دایناسور گوشت خوار ما خواهد شد.

شما می توانید با فرستادن هلی کوپترها تجربه دیدن مناظر خود را به صورت سوم شخص داشته باشید. همچنین برای انجام ماموریت هایی می توانید به وسیله یک گلوله دایناسور مورد بررسی خود را بیهوش نمایید. البته حضور هلی کوپترها در کنار موجودات پارک، آنها را به هراس نیز وا می دارد.

من به سرعت مکانی برای Ceratosaurus در قسمت دیگری ساختم و به وسیله هلی کوپتر آن را بیهوش و منتقل کردم. این موضوع باعث می شود در هنگام گرسنگی به دیگر موجودات پارک من آسیب وارد نشود. البته از این روش برای انتقال دایناسورها به آزمایشگاه ها برای بررسی بیشتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. عصبانیت و ویرانگری دایناسورها را می توانید در عکس شماره 2 مشاهده کنید.

بازی Jurassic World Evolution یک شبیه ساز کسب و کار به حساب می آید. بازیکن در دنیای ژوراسیک می تواند پارک تفریحی دایناسوری خود را بسازد. این بازی از صدای بازیگرانی مانند Jeff Goldblum، Bryce Dallas Howard و B. D. Wong برای جذابیت بیشتر بهره برده است. این بازی شباهت بسیاری به بازی های Planet Coaster و Zoo Tycoon دارد. ماموریت های خاصی توسط هلی کوپتر برای شما در نظرگرفته می شود. اما شما می توانید بنا به خواسته خود آنها را پیش بگیرید یا اینکه دایناسورهای تکامل یافته تان را وارد پارک خود سازید. در عکس یک هلی کوپتر بازی مشخص است. 

بازی به شما مراحل را نمی آموزد و تنها استفاده از ابزار و امکانات موجود در بازی را خاطر نشان می کند. از همین رو باید با استراتژی خود تمام قسمت ها را به درستی بسازید.

ماموریت های اولیه حس لذت بخشی را به شما منتقل نمی کند زیرا در ابتدا از تمامی آنها گیج خواهید شد.

هنگامی که ساخت جزیره خود را به اتمام می رسانید از بازدید کنندگان برای مشاهده آن دعوت به عمل آورید. این موضوع با فروش بلیط همراه است و برای شما کسب درآمد خواهد بود.

یکی از موارد خسته کننده شاید در دسترس نبودن ابزارها باشد. بازی امکانات خاص خود را به راحتی در دسترس قرار نمی دهد. از همین رو برای کسب آنها تلاش بسیار به عمل می آید. 

گرافیک و بافت تمامی اجزای بدن دایناسورها و مناظر به دقت و با ظرافت طراحی گشته از همین رو منتقدین در بخش بصری، بازی Jurassic World Evolution را یکی از بهترین ها در بین دیگر بازی های این چنینی نامیده اند.

صداگذاری  بازی به وسیله چند تن از بازیگران معروف انجام شده و این موضوع باعث جذابیت و شیرین تر شدن صحنه ها می شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3493
۱,۲۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۲۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید