خرید بازی Oxide Room 104 - PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6574
۱,۳۴۰,۰۰۰

محصولات مشابه

بررسی تخصصی

بازی Oxide: Roome 104 یک بازی ترسناک است که شما را درون هتلی متروک قرار می‌دهد و دکتر مریضی قصد دارد از شما به عنوان طعمه استفاده کنید. شما باید به هر قیمتی که شده از این هتل فرار کنید و از موجود وحشتناکی که به دنبال شما است، جان سالم به در ببرید.

در ابتدای بازی Oxide: Room 104 شما در حمام اتاق 104 در یک هتل به هوش می‌آیید، در آستانه مرگ هستید و هیچ خاطره‌ای از اتفاقاتی که افتاده است، ندارید. اکنون شما باید راه فرار را پیدا کنید. تصمیمات و اعمال شما در طول بازی به یکی از چندین پایان آن ختم می‌شوند و تقریبا تمام پایان‌های بازی، تراژیک هستند.

با اینکه ژانر وحشت در سال‌ها اخیر موفق شده تا نوآوری‌های زیادی در صنعت گیم به وجود آورد، ولی همواره بازی‌سازان زیادی به دنبال خلق یک اثر کاملاً متفاوت می‌گردند. در طی سال‌ها شاهد این بودیم که سبک‌هایی مانند ترس و بقا دچار تغییرات زیادی شده و آثاری داستان محور و جالب را به ما هدیه دادند. حال نوبت این است که ژانر بازی‌های فرار از اتاق در سبک وحشت خودنمایی کند. بازی Oxide Room 104 از استودیوی WildSphere قرار است ترکیبی از بازی‌های ترس و بقای معمولی با عناوین فرار از اتاق با پازل‌های مختلف را به بازیکنان ارائه کند که محصول نهایی یکی از جالب‌ترین بازی‌های سال است.

بازی Oxide Room 104 به واسطه خشونت بصری تاریکی که به نمایش گذاشته، یکی از ترسناک‌ترین و بالغ‌ترین آثار ژانر وحشت است که طی چند سال اخیر منتشر شده است. داستان بازی درباره شخصیتی است که در یک هتل ترسناک بیدار شده و هیچ خاطره‌ای درباره آن مکان ندارد. شما باید به وی کمک کنید تا در میان هیولاهای ترسناک و دکتری دیوانه که می‌خواهد او را در آن جا نگه دارند، از هتل فرار کند. هر بار که در بازی بمیرید، به اتاق اولیه که بیدار شدید برمی‌گردید و میدانید که نباید آن اشتباه را تکرار کنید. بازی شامل پایان‌های مختلفی است که تنها یکی از آن‌ها را می‌توان به عنوان پایان اصلی و خوب در نظر گرفت.

به دلیل خشونت و خون زیاد، هیولاهای ترسناک و داستانی بالغانه، بازی Oxide Room 104 به هیچ وجه برای گیمرهای کم سن و سال مناسب نبوده و همچنین اگر طرف‌دار ترس‌های لحظه‌ای و جامپ اسکر نیستید، از این بازی دوری کنید. المان‌های گیم پلی مختلفی از جمله مخفی شدن، انجام فعالیت‌های جانبی برای پیشروی در داستان و حل پازل‌های مختلف در بازی وجود دارد تا شما را سرگرم نگه دارد. گرافیک بازی نیز در حد قابل قبولی قرار دارد. اگر این مدل بازی‌های ترسناک برایتان جذاب بوده و به این راحتی از چیزی نمی‌ترسید، پس وقت را تلف نکرده و همین حالا بازی Oxide Room 104 را دانلود و تجربه کنید.

بازی Oxide Room 104 عنوانی در سبک ترسناک و فرار از اتاق است. شما در نقش شخصیتی قرار می‌گیرید که در یک هتل ترسناک زندانی شده و باید با فرار از دست هیولاها و یک دکتر دیوانه، خود را از این زندان نجات دهد. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6574
۱,۳۴۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید