خرید بازی DNF Duel PS4
خرید بازی DNF Duel PS4
قیمت: 1690000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی DNF Duel PS4

بازی DNF Duel

نسخه PS4

ریجن 2

تولیدکننده: Arc System Works

ژانر مبارزه

 

محصولات مشابه

سبک مبارزه‌ای دو بعدی که در صنعت گیم به واسطه بازی Street Fighter به شهرتی جهانی رسید، این روزها آن‌طور که باید و شاید به زیبایی و خلاقیت‌هایش پرداخته نمی‌شود. بسیاری از بازی‌های مبارزه‌ای، امروزه به شکل سه بعدی و بسیار تاریک طراحی می‌شوند و دیگر اثری از آن روح بی نظیر بازی‌های کلاسیک باقی نمانده است. با این حال برخی استودیوهای کوچک‌تر همواره به طراحی این دسته بازی‌ها علاقه دارند و سعی می‌کنند تا آن شکوه قدیم را تا حدی زنده نگه دارند. یکی از این استودیوها Arc System Works است که با ساخت بازی DNF Duel موفق شده تا یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای سال را تحویلمان دهد.

DNF Duel شباهت زیادی با بازی Granblue Fantasy Versus دارد که هر دو بازی‌های مبارزه‌ای دو بعدی هستند که به دست یک استودیو ساخته شده‌اند. این طور که به نظر می‌رسد Arc System Works به شدت علاقه دارد که این سبک کلاسیک را با بازی‌هایش زنده نگه دارد. DNF Duel عنوانی به شدت پیچیده در سیستم‌های گیم‌پلی ولی بسیار ساده در کنترل‌هایش است. با اینکه این بازی به همراه سایر بازی‌های مبارزه‌ای ژاپنی برای تازه واردان کمی دشوار خواهد بود، ولی با کمی صبر و تلاش، می‌توانید لذت واقعی از یک بازی مبارزه‌ای کلاسیک و زیبا را که برای سال‌ها از بین رفته، باری دیگر تجربه کنید.

در زمینه گرافیکی، DNF Duel بدون شک یکی از زیباترین و خوش چهره ترین بازی‌های سال 2022 است. این عنوان به طور کامل و واقعی به شکل دو بعدی طراحی شده و جلوه‌های رنگارنگ و کارتونی آن، چشمانتان را خیره خواهند کرد. همچنین طراحی محیط‌ها و شخصیت‌های متفاوت بازی با قدرت‌ها و ویژگی‌های خاص خود، از دیگر دلایلی است که گیمرها جذب این اثر بی نظیر شده‌اند. پس اگر از شکل و شمایل بازی‌های مبارزه‌ای امروزی خسته شده‌اید و به دنبال تجربه‌ای متفاوت می‌گردید که شما و دوستانتان را برای ساعت‌ها سرگرم کند، به هیچ وجه تجربه بازی بی نظیر DNF Duel را از دست ندهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی DNF Duel PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}