بازی The Surge برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2634

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی The Surge

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک : ماجرایی اکشن سوم شخص

ریجن 2 یا آل

 

 

 

 

بررسی تخصصی


 داستان بازی The Surge در آینده‌ای نزدیک روایت می‌شود که بازارهای جهانی تحت سلطه چند کمپانی محدود هستند. CREO یکی از این کمپانی‌ها است که بودجه اصلی خود را از دولت دریافت کرده است و وظیفه اصلی آن، ارسال موشک‌هایی به فضا است که بتوانند با انتشار مواد شیمیایی‌ای، مشکلاتی چون افزایش دمای کره زمین را حل کنند. 

گیمر بازی را در نقش شخصیت وارِن آغاز می‌کند که زندگی سختی را پشت سر گذاشته است و حال قصد دارد در کمپانی CREO استخدام شود. وی در ابتدا تحت یک عمل قرار می‌گیرد تا لباس مخصوصی به وی وصل شود. با این حال دستگاه‌هایی که وظیفه انجام این عمل را برعهده دارند، کارشان را به درستی انجام نمی‌دهند و وارن فرایند دردناکی را تحمل می‌کند. پس از آن وی زمانی به هوش می‌آید که در یک اسقاط‌گاه رها شده است و پس از آن باید راه خود را به کارخانه پیدا کند و از اتفاقاتی که رخ داده‌، آگاه شود. 

ر بازی The Surge طبق وعده‌های سازندگان، شاهد انواع و اقسام سلاح‌ها و زره‌ها خواهیم بود. برای مثال شما می‌توانید از اسلحه‌های سبک ولی سریع استفاده کرده یا اینکه سراغ سلاح‌های بزرگ بروید که سرعت پایینی دارند ولی می‌توانند در هر ضربه آسیب زیادی به دشمن وارد کنند. از طرفی دیگر این مساله در مورد زره‌ها هم صدق می‌کند و شما می‌توانید وارن را به زرهی سبک مجهز کرده و سرعت‌عمل وی را افزایش دهید یا اینکه کند بودن را به جان خریده و با استفاده از زره‌های سنگین، شخصیتی بسازید که قادر به تحمل ضربه‌های بیش‌تری است. در کل بازی سعی نخواهد کرد با استفاده از کلاس‌های رایج بازی‌های این سبک شما را محدود کند و در بیش‌تر به‌تان آزادی عمل می‌دهد تا بتوانید شخصیتی بسازید که کاملا هم‌سو با سبک بازی شما است.

شخصیت وارن در بازی The Surge به لباس زره‌مانند مخصوصی مجهز شده است که در اصل برای مبارزه طراحی نشده ولی شما باید با استفاده از آن با دشمنان مختلف مبارزه کنید. شما همچنین قادر خواهید بود این لباس را ارتقا دهید. این بازی همانند ساخته پیشین استودیو دِک 13، از بازی‌هایی چون Dark Souls 3 الهام گرفته است و گیم‌پلی سختی در انتظار گیمر‌ها خواهد بود. 

یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک بازی نقش‌آفرینی، سیستم مبارزات آن است. بازی The Surge شما را در برابر انواع و اقسام دشمنان رباتیک یا انسانی و همچنین باس‌های خطرناک قرار خواهد دارد که مبارزه با آن‌ها به هیچ‌وجه کار ساده‌ای نخواهد بود. پیش‌تر اشاره کردیم که شما در بازی قادر به استفاده از سلاح‌ها یا زره‌های مختلف هستید و همچنین از این گفتیم که چطور می‌توانید روی قسمت خاصی از دشمن تمرکز کرده و در مبارزه آن را جدا کنید. اما یکی از مسائل تاثیرگذار در بازی، اتخاذ تصمیم درست در مبارزه‌ها است. برای مثال ممکن است شما با دشمنی روبرو شوید و بخواهید زره وی را از آن خودتان کنید. اما این کار در نهایت باعث شود که آسیب زیادی به شما وارد شود و این در حالی است که شما می‌توانید برخی دشمنان را با ضربه زدن به قسمت‌هایی از بدن‌شان که توسط زره محافظت نمی‌شود، خیلی راحت و بدون دردسر از بین ببرید. ولی خب در این شرایط دیگر لوتی (Loot) نصیب‌تان نخواهد شد اما در عوض سالم خواهید ماند. پس در طول مبارزه‌ها، باید بین لوت و سالم ماندن خودتان انتخاب کنید و ببینید که آیا لوتی که ممکن است به دست بیاورید ارزشش را خواهد داشت یا خیر.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2634
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید