نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8030
۲,۲۵۰,۰۰۰
۰%
۲,۲۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 

پلتفرم اجرایی :   برای PS5

سبک :ماجرایی اکشن hack and slash

نیاز به اتصال اینترنت

سازنده  Torn Banner Studios

ناشر  Tripwire InteractiveDeep Silver

بررسی تخصصی

داستان بازی از جایی شروع می شود که تمامی قلمروه های بزرگ قاره اروپا تمامی ارتش های خود آماده کرده اند تا به قلمروه های دیگر حمله کنند و قلمروه خود را گسترش دهند.

در این بازی کشور های بزرگ دنیا مانند نروژ، فرانسه ، انگلستان و……  با یک دیگر مبارزه می کنند.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا پرچم و نماد های کشور را در گذشته ، مانند واقعیت بسازد که گیمر به چند قرن قبل ببرد تا به یک شوالیه بزرگ تبدیل شود و در مقابل تمامی کشور های دنیا مبارزه کند و با فرماندهی کردن لشکر و نیرو های خود، تمامی دشمنان را از بین ببرد و سر تک تک نیرو های دشمن را تقدیم فرمانروای خود خود کنید.

نکته قابل توجه این بازی مبارزات اکشن و بسیار خشن بازی است که می تواند گیمر را بسیار هیجانی کند و بترساند و پیشنهاد می کنیم افراد زیر 18 سال این بازی را به هیچ عنوان انجام ندهند زیرا رفتار های خشن کاراکتر های بازی می تواند بر روی گیمر های تاثیرات منفی بگذارد.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با کیفیت را بسازد که افراد گیمر بیشتر از یک بازی جذاب، یک بازی هیجانی به شدت خشن را انجام دهند.

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از موتور گرافیکی مناسب برای این بازی جذاب استفاده کرده است.

جلوه عای بصری و نورپردازی بازی معرکه است که می تواند در محیط جذاب بازی شاهد جلوه های بصری زیبایی بود مثال افتاد شمشیر بر روی زمین و تیر هایی که خطا رفته اند و با زمین برخورد کرده اند را دید و لذت ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده سعی کرد تا از موسیقی های تاریخی استفاده کند که بازی بتواند با گیمر یکی شود و و به گیمر حس واقعی یک نبرد جذاب را منتقل کند.

معرفی بازی Chivalry 2

هیجان انگیزترین قسمت در مورد بازی Chivalry 2، میدان‌های جنگ 64 نفره است. این اندازه بزرگ نبرد بلافاصله مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا در ابتدای هر مسابقه، یک فرمانده  برای هر طرف سخنرانی می‌کند که نیروها را برای مواجه شدن با دشمن آماده می‌کند. بااینکه می‌توان در این بازی فقط به دوئل کردن با دیگر بازیکنان قانع بود، اما قلب و روح بازی بدون شک حالت Team Objective است. این مبارزات مانند نبردهای سینمایی که در فیلم ارباب حلقه‌ها انجام می‌شود که به چند مرحله تقسیم می‌شوند. این بازی سخت، بی‌رحمانه و بسیار رضایت بخش است که به کار تیمی و مهارت واقعی پاداش می‌دهدبه نظر می‌رسد استودیو Torn Banner با ایجاد تغییر در فیزیک مبارزات و اضافه کردن مانور‌های مختلف، قصد ساخت محیطی پایدار و قوی را دارد که همه بازیکنان بتوانند در آن سرگرم شوند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8030
۲,۲۵۰,۰۰۰
۰%
۲,۲۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید