بازی Subnautica: Below Zero برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7987
۹۹۰,۰۰۰
۰%
۹۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Subnautica: Below Zero 

پلتفرم اجرایی : برای PS5

سبک بازی : اکشن ماجرایی open world survival

دارای چهار حالت سختی متفاوت

سبک ماجراجویی و بقا

دارای چرخه شب و روز

پویا بودن هوای محیط

محیط جهان باز

سازنده : Unknown Worlds EntertainmentShiny Shoe LLC

ناشر : Unknown Worlds Entertainment

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

بررسی تخصصی

Subnautica: Below Zero عنوانی در سبک های ماجراجویی و بقا با جهانی باز می باشد که کار ساخت و انتشار آن را استودیو Unknown Worlds Entertainment بر عهده داشته و آن را در تاریخ 13 می 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox X/S و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرد. Subnautica: Below Zero دنباله ای بر عنوان موفق Subnautica می باشد که در سال 2018 منتشر شده بود. این اثر یک بازی ماجراجویی و تلاش برای بقا است که در یک محیط جهان باز شکل گرفته و از دیدگاه اول شخص کنترل می شود. بازیکن کنترل یک محقق در سیاره B4546 را که در حال مطالعه محیط محلی در نزدیکی یک مرکز بیگانگان است ، در دست دارد. هدف بازیکن به مانند نسخه قبلی ، کشف محیط و زنده ماندن در محیط بیگانه و در عین حال تکمیل اهداف برای پیشبرد داستان بازی است. بازیکنان در این عنوان ، منابع را جمع آوری می کنند ، ابزار می سازند ، پایگاه ها و تجهیزات زیرآبی می سازند و می توانند با حیات وحش سیاره ارتباط برقرار کنند.

 

این بازی در درجه اول در زیر آب اتفاق می افتد ، اما بر خلاف نسخه قبلی آن ، تعداد قابل توجهی از مناطق زمینی برای کاوش در شمال جهان بازی وجود دارد. سازه های قابل کشف بیشتری برای یافتن هم در روی سطح زمین و هم در زیر آب وجود دارد که هم به عنوان مکان های اصلی داستان و هم برای طرح های اولیه ای که بازیکن می تواند برای ساخت وساز پیدا کند ، استفاده می شود. یک چرخه شبانه روز وجود دارد که بر روی دید تأثیر می گذارد ، و هوای پویا که بیشتر روی دید تأثیر می گذارد ، مانند باد ، برف ، مه و تگرگ.

در کنار مکانیک های قبلی مانند سلامتی ، گرسنگی و تشنگی ، بازیکنان در Subnautica: Below Zero دارای یک درجه دما هستند که هنگام حضور در زمین فعال می شود. اگر بازیکن در معرض هوای سخت قرار گیرد ، شروع به ایجاد هیپوترمی می کند. با یافتن سرپناهی در غارها یا ساختمانها ، استفاده از گیاهان یا ابزارهایی که می توانند بازیکن را گرم کنند و با ساختن تجهیزات مناسب برای بقا که به بازیکن امکان می دهد تا در مدت زمان طولانی تری در هوای سخت بماند ، می توان از این امر جلوگیری کرد.

با شروع یک بازی جدید ، بازیکنان باید یکی از چهار حالت دشواری را انتخاب کنند: Survival که بازیکن باید سلامتی ، گرسنگی ، تشنگی ، اکسیژن و دما را کنترل کند. با مرگ ، آنها دوباره احیا می شوند ، اما برخی از آیتم هایشان از بین می رود. حالت Freedom که همان بقاست ، اما گرسنگی و تشنگی در آن وجود ندارد. حالت Hardcore که همان حالت بقاست اما اگر بازیکن بمیرد ، دیگر قادر به بازیابی مجدد نیست و فایل ذخیره برای همیشه حذف می شود. حالت Creative که در آن تمام محدودیت ها برداشته شده و هدف فقط ساخت و ساز با تمام امکانات و بروز خلاقیت شماست.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7987
۹۹۰,۰۰۰
۰%
۹۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید