بازی WWI Verdun - Western Front برای PS5
بازی WWI Verdun - Western Front برای PS5
قیمت: 1290000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی WWI Verdun - Western Front برای PS5

عنوان محصول : بازی WWI Verdun - Western Front برای PS5

پلتفرم اجرایی :  برای PS5

سبک :اول شخص شوتر squad-based multiplayer

ریجن 2 مالتی پلیر

 شبیه سازی بسیار نزدیک به واقعیت های جنگ جهانی اول

بر اساس جبهه غربی جنگ

سازنده BlackMill GamesM2H

ناشر  BlackMill GamesM2H

محصولات مشابه

Verdun عنوان یک بازی شوتر اول شخص، مولتی پلیر، تاریخی و جنگ جهانی اول می باشد که با الهام از نبرد مشهور Verdun در سال 1916، وقایع بازی بین سال های 1914 و 1918 در یکی از خونین ترین درگیری های تاریخ جهان در جبهه غربی رخ می دهد. این محصول اثری از استودیوی M2H و Blackmill Games است که توسط کمپانی نخست، در سال 2015 به عرضه رسیده است. این عنوان اولین بازی چندنفره اول شخص شوتر می باشد که به طرزی واقع بینانه به جنگ های جهانی اول پرداخته است و استارت کار سری WW1 را رقم زده است. ماهیت شرارت در نزدیکی جنگ ریزگردها بدان معنی است که مهارت کار با سرنیزه می تواند به همان اندازه مهم باشد که هدف گیری با اسلحه مهم است. این بازی 5 حالت منحصر به فرد با بسیاری از ویژگی های تاریخی دقیق مانند سلاح های واقعی WW1، یونیفرم های معتبر، gore وحشتناک و نقشه های مبتنی بر جبهه های جنگ واقعی فرانسه و بلژیک را ارائه می دهد.

مهم‌ترین ویژگی بازی WWI Verdun - Western Front شبیه‌سازی دقیق و واقعی نبرد Verdun در فرانسه است که در سال 1916 رخ داد، در این بازی رخداد‌های مهم نبرد،‌ ارتش‌های حاضر با یونیفرم‌ها و ویژگی‌های دقیق و در انتها، سلاح‌های تاریخی حاضر در این نبرد به طور دقیق و مو به مو شبیه‌سازی شده‌اند تا حس حضور داشتن در یک نبرد بزرگ جنگ‌جهانی اول را به مخاطبان منتقل کنند. 

 

 

بازی WWI Verdun - Western Front برخلاف دیگر عناوین تیراندازی اول شخص مربوط به جنگ جهانی، نقشه‌های محیط را درست براساس محل واقعی نبردهای مهم شبیه‌سازی کرده‌است، سازندگان بازی همچنین برای هرچه واقعی‌تر نشان دادن خشونت‌های جنگ، از نمایش زخم‌ها و جراحت‌های خونین ترسی نداشته‌اند و این ویژگی‌ها را در بازی به تصویر کشیده‌اند.

 

 

بازی WWI Verdun - Western Front یک عنوان تیراندازی تاکتیکی براساس فعالیت‌‌های جوخه است که نبردهای مهم جنگ جهانی اول را شبیه‌سازی می‌کند. هر خوجه از 4 عضور تشکیل شده و به طور کلی 40 بازیکن مختلف می‌توانند در یک میدان نبرد با هم مبارزه کنند. هر جوخه از سه عضور در کلاس‌های مختلف و یک سرجوخه تشکیل شده‌است که هریک ویژگی‌ها و توانایی‌های خاصی دارند. با این حال مهم‌ترین تصمیمات میدان نبرد توسط سرجوخه اتخاذ می‌شوند.

 

 

بازی WWI Verdun - Western Front از چهار حالت چندنفره مختلف پشتیبانی می‌کند که هریک قوانین و ویژگی‌های منحصر به فردی داشته و بازیکنان را به چالش می‌کشند.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS5
  • سبک بازی : شوتر
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی WWI Verdun - Western Front برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}