خرید بازی Cobra Kai 2 Dojos Raising برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6876
۱,۹۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۹۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising برای PS5
تولیدکننده: GameMill
یک نفره - دو نفره آفلاین - دو نفره آنلاین
مبارزه‌ای - ورزشی - کاراته
مناسب برای بالای 12 سال

بررسی تخصصی

از بین سه دوجو «پنجه عقاب»، «کبرا کای» و «میاگی دو» کدام را انتخاب خواهید کرد؟ انتخاب شما، ماجراجویی جدیدی را آغاز خواهد کرد و باید با تشکیل تیمی از بهترین کاراته‌کاهای آل ولی و استادی در سبک مبارزه خود، میراث دوجو خود را در دنیای کاراته ثبت کنید و برای قهرمانی در مسابقات بزرگ آل ولی مبارزه کنید.

 

در بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising، شما ابتدا باید یکی از سه دوجود «پنجه عقاب»، «کبرا کای» و «میاگی دو» را انتخاب کنید و علاوه بر تمرین زیر نظر سنسی خود، افراد جدیدی را استخدام کنید و با شرکت در مسابقات آل ولی و قهرمانی، جایگاه خود را به عنوان بهترین دوجو کاراته تثبیت کنید.

 

بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising دارای یک بخش داستانی جذاب با داستانی جدید است و باید برای قهرمانی در مسابقات آل ولی تلاش کنید. شما همچنین می‌توانید در مود Cobra Classics، نبردهای جذاب سریال Cobra Kai را بازی کنید. بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising دارای 28 کاراکتر از دنیای The Karate Kid و سریال Cobra Kai است و هر کاراکتر دارای گیم پلی منحصربفرد و مهارت خاصی است و می‌توانید با قهرمان مورد علاقه خود مسابقه دهید.

 

 

در بازی با جمع آوری شی و سکه می‌توانید مهارت‌های خود را تقویت کنید. با استخدام افراد جدید، می‌توانید تیم قوی‌تری را راهی مسابقات آل ولی کنید و شانس قهرمانی دوجو خود را افزایش دهید. بازی Cobra Kai 2: Dojos Raising همچنین دارای یک بخش تورنمنت آنلاین است و می‌توانید به صورت آنلاین برای قهرمانی در مسابقات آل ولی با دیگران مسابقه دهید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6876
۱,۹۹۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۹۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید