خرید بازی Monster Energy Supercross 6 برای PS5
خرید بازی Monster Energy Supercross 6 برای PS5
قیمت: 3450000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Monster Energy Supercross 6 برای PS5

 

خرید بازی Monster Energy Supercross 6 برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Milestone
یک نفره - دو نفره Split-Screen - تا ۱۲ نفر آنلاین
مسابقه‌ای - موتورسواری
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

با بازی Monster Energy Supercross 6، فصل 2022 مسابقات سوپرکراس را تجربه کنید. این بازی، شبیه‌ساز رسمی مسابقات قهرمانی سوپرکراس است و شش موتورسوار افسانه‌ای این مسابقات، تیم‌ها و موتورسیکلت‌های رسمی و مسیرهای این مسابقات کاملا در بازی شبیه‌سازی شده‌اند.

بازی Monster Energy Supercross 6 فقط برای عشاق و حرفه‌ای‌های موتوکراس نیست. اگر تا کنون بازی‌های موتورسواری یا بازی‌های مسابقه‌ای را تجربه نکرده‌اید، این بازی دارای بخش آموزشی کاملی است که با شما تمام نکات رانندگی با موتوکراس در پیست‌های خاکی را آموزش می‌دهد و پس از پایان بخش آموزشی، به یک موتورسوار حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

 

 

بخش کریر بازی، شما را در قالب یک موتورسوار تازه‌کار قرار می‌دهد تا برای قهرمانی در لیگ‌های آماتور موتوکراس تلاش کنید. شما باید مهارت‌های خود را به دیگران اثبات کنید، اسپانسر جذب کنید و با شکست دادن رقبای خود، پله‌های ترقی را بالا بروید و به لیگ‌های بالاتر صعود کنید.

 

 

در ابتدا کار خود را با لیگ‌های 250 شرق یا غرب آغاز خواهید کرد. شما با انجام چالش‌های مربی و شکست دادن رقبای خود، می‌توانید تجربه کسب کنید و موتورسوار خود را تقویت کنید تا به یک موتورسوار حرفه‌ای تبدیل شوید. با رسیدن به لیگ 450، می‌توانید با اسطوره‌های این ورزش مسابقه دهید و به قهرمان جدید مسابقات موتوکراس تبدیل شوید.

 

 

جرمی مک‌گرا، پادشاه موتوکراس، مربی شما از آغاز تا پایان مسابقات خواهد بود. او علاوه بر آموزش نکات ضروری و ارائه توصیه‌های حیاتی در مسابقات، با دادن چالش‌های مختلف، مهارت‌های شما را محک می‌زند و شما را به یک قهرمان تبدیل می‌کند.

 

 

بخش جدید بازی Monster Energy Supercross 6، یک پارک بزرگ با آزادی عمل بسیار به نام Supercross Park است. در این مود جدید، می‌توانید آزادانه موتورسواری کنید، مهارت‌های خود را تمرین کنید و با انجام چالش‌های مربی خود، امتیاز و تجربه کسب کنید و به راننده بهتری تبدیل شوید؛ یا می‌توانید آزادانه و بدون هیچ دغدغه‌ای در محیطی زیبا از موتورسواری لذت ببرید.

 

 

شما می‌توانید بازی Monster Energy Supercross 6 را به صورت دونفره Split-Screen نیز بازی کنید و دوستان خود را به چالش بکشید. در این مسابقه دو نفره می‌توانید سرعت و مهارت‌های خود را به دوستان خود نشان دهید و آن‌ها را در چالش‌هایی نفس‌گیر شکست دهید.

 

 

علاوه بر رانندگی با بهترین موتورسواران دنیای موتوکراس، شما می‌توانید راننده خود را بسازید، آن را شخصی‌سازی کنید و لباس و کلاه ایمنی آن را با بیش از ۶۰۰ گزینه مختلف، طراحی و تزئین کنید و طراحی‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین، مود Track Editor نیز در این بازی بازگشته است و می‌توانید انواع مسیرهای موتوکراس را طراحی و ویرایش کنید و یا مسیرهای ساخته شده توسط دیگران روی تمام پلتفرم‌ها را دانلود کرده و در آن‌ها مسابقه دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Monster Energy Supercross 6 برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}