بازی Sniper Ghost Warrior Contracts برای XBOX ONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2604
۱,۵۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی Sniper Ghost Warrior Contracts  

پلتفرم اجرایی : xbox one

سبک بازی : اکشن شوتر 

ناشر :  CI Games

موجودی محدود قبل از پرداخت با تماس تلفنی هماهنگ نمایید

 

بررسی تخصصی

مجموعه Sniper: Ghost Warrior، یکی از مجموعه‌های تیراندازی اول شخص است که بازیکنان در جریان آن باید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند و می‌توانید ماموریت‌های خود را به صورت مخفیانه انجام دهید یا از طریق اسلحه تک تیراندازی که دارید، دشمنان را یکی پس از دیگری از پای درآورید؛

 استودیو سی‌آی گیمز (CI Games)، سازنده و ناشر مجموعه Sniper: Ghost Warrior،  نسخه جدید این مجموعه را معرفی کرد. بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts گیم‌پلی این مجموعه را در مسیر جدیدی قرار خواهد داد و در جریان آن شاهد مراحلی هستیم که بر پایه قرار دادها به وجود می‌آیند. در جریان ماموریت‌های بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts، در هر ماموریت یک یا چند هدف اصلی به شما داده می‌شود و در این میان یک سری ماموریت فرعی نیز قرار داده شده است که با انجام‌شان پاداش بیشتری کسب می‌کنید.

همچنین ماموریت‌ها یا همان قراردادهایی که در دسترس قرار می‌گیرند، به صورت مجدد قابل بازی هستند و این بار پاداشی که دریافت می‌کنید، متفاوت است. از این رو کاربران انگیزه‌‌ی دوباره برای تکرار مجدد مراحل به دست می‌آورند تا از استراتژی‌های مختلفی استفاده کنند و پاداش متفاوتی کسب کنند. مارک تیمینسکی، مدیرعامل استودیو سی‌آی گیمز در این باره می‌گوید:ما برای بازی Sniper Ghost Warrior 3 ایده و قدم‌های جاه‌طلبانه‌ای برداشتیم و حال از اشتباه‌های خود درس گرفته‌ایم. بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts بر پایه گیم‌پلی‌ای تکامل یافته با مکانیسم‌های درون بازی و ماموریت‌هایی با پایان باز طراحی شده است، اما یک بازی جهان‌باز نخواهد بود. در Sniper: Ghost Warrior Contracts شاهد گیم‌پلی تاکتیکی‌تر و متراکم‌تر نسبت به نسخه‌های پیشین هستیم و این بار، قابلیت تجربه مجدد مراحل به بخش تک‌نفره اضافه شده است و بخش چندنفره نیز به نحوی است که از تجربه‌ی مجدد آن لذت می‌برید.

 Sniper: Ghost Warrior Contracts از موتور گرافیکی بهینه‌ شده این مجموعه استفاده کرده تا زمان بارگذاری بازی به حداقل برسد و شاهد نرخ فریم ثابتی باشیم. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
2604
۱,۵۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید