TRIALS FUSION FOR XBOX ONE

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
403

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

 • Trials Fusion
 • سازنده: RedLynx
 • ناشر : Ubisoft
 • پلتفورم : XONE ، X360 ، PS4 ، PC
 • پلتفورم تست: PC
 • سبک: پلتفورمر، ریسینگ
 • تاریخ انتشار : تابستان 1393

معرفی ویژگی های محصول در "مشخصات کامل " قابل مشاهده می باشد .

 

بررسی تخصصی

 

 • Trials Fusion
 • سازنده: RedLynx
 • ناشر : Ubisoft
 • پلتفورم : XONE ، X360 ، PS4 ، PC
 • پلتفورم تست: PC
 • سبک: پلتفورمر، ریسینگ
 • تاریخ انتشار : تابستان 1393

 

آنچه که سبک پلتفورمر ریسینگ را بدین اندازه جذاب و محبوب کرده است، بی سبک هسته ی اصلی گیمپلی آن است که در عین سادگی بسیار چالش بر انگیز و جذاب است، گیمپلی که باید در آن با استفاده از دو پدال تعادل خود را در فیزیک پر اغراق بر قرار کنید و به هدف برسید. این گیمپلی دلیل آن است که کمتر کسی پیدا می شود که از این دسته بازی ها خوشش نیاید، اما آنچه سری Trial را از یک بازی Free جدا می کند و به آن ارزش می دهد؛ ایده ی خلاقانه ای است که سازندگان به این هسته اضاف کرده اند و برقرار کردن تعادل با حرکت بدن است. به طرزی که باید با جلو و عقب کشیدن بدن شخصیت در هوا تعادل خود را از دست ندهید و به هدف برسید. همین ایده ی ساده گیمپلی بازی را چندین برابر جذاب و چالش بر انگیز تر کرده است. در Trial Fusion مثل نسخه ی قبلی در نمای دو بعدی کنترل راننده ی موتور سیکلتی را بر عهده دارید و باید ترک Track را به پایان برسانید. در این بین حتی رقیبی در سر شما قرار نمی گیرد و تمام راه مخصوص خود شماست. البته نباید خیلی این عنوان را دست کم بگیرید چرا که کوچک ترین اشتباهی تمام راه را بر باد می دهد، مخصوصا که گیمپلی بر پایه ی دوباره امتحان کردن می چرخد! در واقع در بازی بار ها و بار ها شکست خواهید خورد و مجبور هستید همه چیز را از سر گرفته و دوباره شروع کنید؛ اما اوضاع این چنین هم خراب نیست در بین راه ماکن های به عنوان چکپوینت قرار گرفته اند پس از رد شدن از آن ها در صورتی که به زمین بخورید، از آن مکان دوباره شروع خواهید کرد، گرچه برای گرفتن امتیاز کامل مرحله می بایستی بدون استفاده از چکپوینت ترک را به اتمام برسانید. در غیر این صورت امتیاز ناقص خواهید گرفت و از سه مدال، دو و یا یکی را بدست می آورید.

همانطور که می دانید در Trial Fusion نقش یک موتورسوار قانون مند را ایفا نخواهید کرد؛ سرعت و ریسک کردن دو ملاک اصلی شماست در این بین سازندگان یک مکانیزم خوب جا داده اند و آن هم حرکات نمایشی است؛ چرا که به کمک فیزیک جذاب و سرعت بسیار زیاد بازی حرکات نمایشی در هوا بسیار چالش بر انگیز و زیبا خواهند بود، حرکات بسیاری در دسترس است و از چرخش در هوا گرفته تا دوپا ایستادن بر روی موتورسیکلت! در نسخه های کنسولی این حرکات به سادگی تکان دادن یک آنالوگ صورت می گیرد اما در نسخه PC میبایستی از دکمه استفاده کرد که بسیار دشوار و غیر منطقی است. چالش های بازی نیز خطی نیستند و هر بار چالش های مختلفی پیش روی گیمر قرار گرفته می شود؛ به عنوان مثال ترک هایی که نباید در آن موتور را بالا و پاین کنید و یا اگر سرعتتان کم شود خواهید باخت! علاوه بر استفاده از موتورسیکلت، موتور چهار چرخ نیز در دسترس است که تا حدودی گیمپلی را تغییر می دهد چرا که فیزیک و سرعت تغییر میکند، کنترل راحت تر می شود اما سرعت پایین می آید. وجود داشتن دو نوع موتور و متفاوت بودن ترک هر کدام ازز آن ها بازی را از خطی شدن در می آورد.

مسیر ها نقش کلیدی را در گیمپلی ایجاد می کنند و در واقع مهم ترین عامل در بازی هستند که از تکراری شدن روند آن جلو گیری می کند، مسیر ها به خوبی طراحی شده، سد ها به خوبی در مسیر قرار گرفته و چالش های بسیار زیبای را برای گیمر درست می کند. همین طور سازندگان در مسیر فضای خالی را در نظر گرفته اند تا گیمر مدتی با حرکات نمایشی نفسی خوش کند، تا روند سریع و سخت بازی جذابیت گیمپلی را از دست ندهد. در Trial Fusion با پیشرفت در بخش کریر، هر بار مسیر سخت تری پیش رو گیمر خواهد بود؛ مسیر ها گوناگونی و تنوع فوق العاده ای دارند و به لطف دوربین بسیار عالی و متغییر بازی هربار تمام کلیشه روند را از بین می برند. از بیابان تا مکانی مردن گرفته، از هر مکانی که به فکر می رسد در بازی مسیری موجود است، همین طور نمای دوربین که به خوبی در بین بازی عوض می شود، برخی برای جذابیت و برخی مواقع برای ایجاد چالشی برای گیمر هستند. هسته ی اصلی گیمپلی بازی ساده، بسیار جذاب و چالش بر انگیز است، به هیچ وجه تکراری نمی شود و حتی ارزش تکرار را نیز دارد! علاوه بر کریر بازی که همان بخش آفلاین است بخش آنلاین و چند نفره نیز در بازی وجوود دارد که علاوه بر چالش فوق العاده، جذابیت بسیار بالایی را هم داراست، بدین ترتیب که به جای یک مسیر با چندین مسیر و با چندین پلیر طرف خواهید بود گرچه به خاطر دو بعدی بودن مشکلاتی در دیدن به وجود می آید، اما به علت سرعت بالای بازی این مشکلات از بین می رود. مولتی پلیر Trial Fusion باعث می شود آن را بار ها و بار ها پس از اتمام کریر ادامه دهید و از آن خسته نشوید.

همانطور که خواندید پس از اتمام هر ترک به شما مدال داده خواهد شد که به وسیله ی آن Event های جدید بازی خواهد شد تا بتوانید ترک ها و مسیر های جدید را تجربه کنید، اما سیستم امتیاز دهی همینن جا خلاصه نمی شود؛ در بازی حتی سیستم لول نیز وجود دارد که به وسیله ی مدال ها و امتیاز ها بالا می رود؛ که در نتیجه برای شما موتور های جدید باز خواهد شد، گرچه تعداد موتور ها بسیار کم است اما بازهم وجود همچین سیتمی بسیار جذاب است چرا که علاوه بر آزاد شدن موتور قابلیت شخصی سازی آن از نظر رنگ و بدنه و چرخ آن خواهید داشت. علاوه بر موتور مثل قسمت قبلی، توانایی شخصی سازی شخصیت خود را نیز خواهید داشت؛ لباس های بسیار جذاب و زیبایی برای شخصی سازی موجود است و همان جذابیت نسخه ی قبلی در این قسمت نیز موجود است. یک سیتسم دیگر نیز که به Trial Fusion اضاف شده و در نسخه ی قبلی حضور نداشت، ساخت مسیر است! در این بخش توانایی ساختن مسیر مد نظر خود را دارید، این بخش بسیار پیچیده و گسترده است و با توجه به این که آموزششی برای این بخش موجود نیست کمی از جذابیت آن می کاهد؛ در این بخش محیطی بزرگ در دسترس شما قرار می گیرد و شما می توانید موانع مختلف را قرار دهید، شیب و ارتفاع را مشخص کنید و محیط را بسازید. اما همانطور که ذکر شد برای آن که بتوانید مسیر مد نظر خود را بسازید راه سختی را پیش رو دارید و سازندگان چاره ای جز رجوع به اینترنت را نگذاشته اند که در اکثر مواقع افراد قید این بخش را می زنند!

گرافیک بازی در این سادگی بسیار جذاب است، گرافیک فنی قدرتمندی در Trial Fusion ملاک سازندگان نیست بلکه، گرافیک هنری و طراحی زیبا اصل کار آنها قرار گرفته شده است. محیط اطراف بسیار پر جذئیات و جذاب طراحی شده و با رنگ پردازی بسیار زیبا، گیمر را به خود جذب می کند؛ متاسفانه بازی از یک رنج بسیار بزرگ بهره می برد و آنهم موسیقی و صداگزاری آن است، که بی شک بدترین قسمت Trial Fusion می باشد. موسیقی بازی به هیچ وجه جالب نیست و بسیار آزاردهنده است، به صورتی که ترجیح خواهید داد بازی را بی صدا طی کنید؛ از موسیقی بدتر صداگزاری و دوبله بازیست! در کل در بازی با دو دوبله طرف هستیم که قرار است در بین ترک ها حسابی گیمر را آزار دهند؛ علاوه بر دوبله بد و صدای بد و آزاردهنده، دیالوگ های ضعیفی نیز سراغ گیمر می آید، به عنوان مثال راهنمای شما در بازی، در ایتدا یکی از ترک ها به شما می گوید که بهترین دوست موتورسوار دکمه ری استارت است، البته بعد از من! طنز های بدرنخوری در دیالوگ ها موجود است که تنها گوش شما را نابود می کنند! برخلاف گرافیک که بسیار زیباست، موسیقی و صداگزاری اشتباه محض سازندگان است!

در کل Trial Fusion عنوان بسیار جذابیست که به خوبی اشتباهات قسمت قبلی خود را برطرف کرده است، اما هنوز جای کار دارد و می بایستی، نکات منفی این قسمت نیز برطرف شود؛ Trial Fusion بسیار سرگرم کننده است و اگر می خواهید ساعاتی حسابی در مانیتور چشم بیاندازید و یا با دوستان خود یک مولتی پلیر خوب را تجربه کنید Trial Fusion گزینه ی بسیاری مناسبی است.


نکات مثبت: گیمپلی جذاب، مسیر های متنوع، حرکات نمایشی

نمره کل : 6٫5/10

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
403
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید