خرید سیستم پرواز Logitech G Pro Flight Yoke System
خرید سیستم پرواز Logitech G Pro Flight Yoke System
قیمت: 10000000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید سیستم پرواز Logitech G Pro Flight Yoke System

خرید سیستم پرواز Logitech G Pro

مدل: دسته کنترل هواپیما

تولیدکننده: Logitech

ابعاد 47.7x40x22cm

کابل USB

دارای نرم افزار اختصاصی

مناسب ویندوز 7 به بالا

وزن 4.3 کیلوگرم

انجام بازی‌های شبیه‌ساز پرواز

رنگ مشکی

دارای 25 دکمه قابل برنامه‌ریزی

با سیستم دسته کنترل و اهرم‌های خلبانی Logitech، به شکل حرفه‌ای یا آماتور هر هواپیمایی را کنترل کنید و به پرواز در آورید. با استفاده از این سیستم، به تدریج حافظه‌ای ماهیچه‌ای در شما شکل می‌گیرد و حس و حال کنترل یک هواپیما را خواهید شناخت. سیستم پرواز Logitech G شامل یک دسته کنترل با پنج محور، سه اهرم و در مجموع، ۲۵ دکمه قابل برنامه‌ریزی است. این سیستم بخشی از مجموعه کامل ابزار Logitech برای شبیه‌سازی پرواز است.

 

 

این سیستم با بازی Microsoft Flight Simulator سازگاری کامل دارد و می‌توانید با تهیه تجهیزات کامل برای این بازی، تبدیل به یک خلبان واقعی شوید. سیستم خلبانی Logitech G Pro با ویندوز 7 به بالا و شبیه‌سازهای پرواز دیگر مانند FSX، X-Plane 10 و Prepar3D سازگار است. برای استفاده از این سیستم ممکن است لازم باشد درایور آن را دانلود کنید اما می‌توانید با اتصال این سیستم با کامپیوتر، بازی Microsoft Flight Simulator را فورا بازی کنید.

 

 

سیستم پرواز Logitech شامل بدنه فولادی ضد زنگ، اتصال‌های دقیق و بدنه‌ای بسیار محکم تقریبا مانند یک هواپیمای واقعی است و همه اجزا آن از روی هواپیماهای واقعی شبیه‌سازی شده‌اند. این سیستم دارای تمام کنترل‌های یک دسته کنترل در کابین خلبان هواپیماهای واقعی است و با سایر محصولات Logitech نیز سازگار است.

 

 

اهرم‌های خلبانی این سیستم دارای سرپوش‌های قابل جداسازی هستند. این اهرم‌ها به شما کنترل اجزا هواپیما را می‌دهند و اگر تعداد آن‌ها برای شما کافی نیست، می‌توانید آن‌ها را با اهرم‌های بیشتر ترکیب کنید و کنترل خود را روی هواپیما افزایش دهید. هر سه اهرم قابل برنامه‌ریزی و جداسازی هستند و می‌توانید آن‌ها را به دلخواه خود شخصی‌سازی کنید و کابین خلبان خود را بسازید. این پدال‌ها دارای علامت‌هایی برای افراد آماتور هستند تا راحت‌تر بتوانید با آن‌ها کار کنید.

 

 

این سیستم دارای ۲۵ دکمه است که می‌توانید با نرم‌افزار اختصاصی برای آن‌ها عملکردهای مختلف تعیین کنید و به بیش از ۷۵ عملکرد مختلف دسترسی داشته باشید.

 

 

این سیستم دارای یک گیره محکم است که با یک پیچ به میز شما وصل می‌شود و لازم نیست نگران تکان خوردن و جدا شدن آن باشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید سیستم پرواز Logitech G Pro Flight Yoke System

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}