خرید کوادران مدل هواپیمای ایرباس Thrustmaster TCA Quadrant - Airbus Edition
خرید کوادران   مدل هواپیمای ایرباس Thrustmaster TCA Quadrant - Airbus Edition
قیمت: 3950000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید کوادران مدل هواپیمای ایرباس Thrustmaster TCA Quadrant - Airbus Edition

خرید کوادران Thrustmaster TCA - مدل هواپیمای ایرباس
تولیدکننده: Thrustmaster
قابل اتصال با کابل USB
ساخته شده از روی هواپیمای ایرباس
مجهز به تکنولوژی H.E.A.R.T
مخصوص ویندوز

کوادران Thrustmaster TCA مدل ایرباس، شامل دو عدد تراتل برای کنترل و هدایت هواپیما در بازی‌های کامپیوتری است که با نظارت ایرباس با دقت بسیار زیادی شبیه‌سازی شده است.

کوادران Thrustmaster TCA دارای هشت دکمه روی شاسی و هشت دکمه روی اهرم‌های تراتل و در مجموع ۱۶ دکمه برای عملکردهای مختلف در هواپیما، دقیقا مانند کودران هواپیمیا ایرباس A320neo است. اهرم‌ها و دکمه‌های این کودران دقیقا حس و حال کار با یک هواپیمای ایرباس واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند.

 

 

اهرم‌های تراتل این کوادران دارای دو درجه برای کنترل سرعت هواپیما هستند و با توجه به هواپیما، می‌توان آن‌ها را با هم استفاده کرد تا برای مثال در هواپیمیایی مثل ایرباس A380 از چهار درجه سرعت بهره ببرید.

 

 

همچنین، این تراتل از سرعت معکوس نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از این قابلیت در هواپیماهای مختلف مانند هواپیماهای مسافرتی و باربری استفاده کنید.

 

 

کوادران Thrustmaster TCA به تکنولوژی انحصاری H.E.A.R.T مجهز است. در این تکنولوژی از پوتنتیمتر استفاده نشده است و این سیستم با اتصال بدون تماس، دقت و دوام فوق‌العاده بالایی را ارائه می‌کند.

 

 

اگرچه این کوادران از روی هواپیمای ایرباس ساخته شده است اما با تمام هواپیماها در تمام بازی‌های شبیه‌ساز پرواز سازگار است. این کوادران بخشی از اکوسیستم شبیه‌ساز پرواز Thrustmaster است و با انواع وسایل جانبی و تجهیزات پرواز Thrustmaster سازگاری دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید کوادران مدل هواپیمای ایرباس Thrustmaster TCA Quadrant - Airbus Edition

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}