خرید سیستم پرواز Thrustmaster T 16000M FCS Flight Pack
خرید سیستم پرواز Thrustmaster T 16000M FCS Flight Pack
قیمت: 11980000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید سیستم پرواز Thrustmaster T 16000M FCS Flight Pack

خرید سیستم پرواز Thrustmaster T.16000M FCS
تولیدکننده: Thrustmaster
اتصال با کابل USB
شامل سکان، اهرم و پدال
مجهز به تکنولوژی‌های H.E.A.R.T و S.M.A.R.T
مخصوص ویندوز

با پک تجهیزات پرواز Thrustmaster T.16000M، علاقه‌مندان به پرواز، خلبانی و فضا می‌توانند با تجهیزاتی فوق‌العاده، پرواز را شبیه‌سازی کنند.

پک پرواز Thrustmaster T.16000M دارای یک جوی استیک، یک اهرم کنترل سرعت و دو پدال است و با استفاده از ۱۶ دکمه با قابلیت تشخیص بریل، یک سوییچ هشت جهت و یک دکمه تریگر، تجهیزات کامل یک هواپیما یا فضاپیما را در دستان شما قرار می‌دهد. این دستگاه دارای مایه رنگ نارنجی و نورپردازی است که در شب جلوه فوق‌العاده به آن می‌دهد.

 

 

پک Thrustmaster T.16000M دارای یک اهرم TWCS مجهز به ۱۴ دکمه، یک سوییچ POV هشت جهت در کنار جوی استیک است تا در مجموع بتوانید در پنج محور مختلف حرکت کنید.

 

 

این پک دارای دو پدال TFRP است که با آلومینیوم آنودی ساخته شده‌اند و دارای یک ریل با حرکت فوق‌العاده روان هستند که استفاده از این پدال‌ها را به شدت راحت کرده است. این پدال‌ها همچنین به یک سیستم مرکزیابی مجهز هستند و حساسیت آن‌ها به فشار کاملا قابل تنظیم است.

 

 

برای تضمین دقت جوی استیک در چرخش و پیچیدن، پک پرواز Thrustmaster T.16000M به تکنولوژی اختصاصی H.E.A.R.T مجهز است که دقت ۱۶ بیت یا به عبارتی دیگر 16000×16000 پیکسل را ارائه می‌کند و عملکرد با دقت جنگنده‌های ارتش آمریکا را نشان می‌دهد. این جوی استیک دارای یک فنر مارپیچ است که حرکت روان و مقاومت مورد نیاز برای هدایت یک هواپیما را ارائه می‌کند.

 

 

اهرم کنترل سرعت این پک به تکنولوژی S.M.A.R.T مجهز است که روانی، سرعت و دقت فوق‌العاده این اهرم را تضمین می‌کند. این اهرم TWCS دارای جایگیری پایین‌تری نسبت به سیستم‌های کوادرانت است و استفاده از آن بسیار راحت است و در کنترل هواپیمای خود، از نهایت دقت بهره خواهید برد. شما می‌توانید با یک پیچ، شدت اصطکاک این اهرم را تغییر دهید.

 

 

محور سکان این سیستم فاصله زیادی را پوشش می‌دهد و می‌توانید با دقتی فوق‌العاده بالا، انواع مانورهای هوایی را انجام دهید. این فاصله زیاد در کنار تکنولوژی S.M.A.R.T به خلبانان اجازه می‌دهد تا با شدت لازم، سکان را هدایت کنند و بدون هیچ اختلالی، مانورهای مورد نظر خود را انجام دهند.

 

 

پک پرواز Thrustmaster T.16000M با دیگر تجهیزات پرواز Thrustmaster سازگار است و می‌توانید با خرید دیگر لوازم جانبی مانند پنل درون کابین، سیستم پرواز خود را کامل‌تر کنید. این پک با نرم‌افزار T.A.R.G.E.T کاملا سازگار است و می‌توانید آن را به صورت رایگان از سایت Thrustmaster دانلود کنید. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید انواع تنظیمات مختلف برای بازی‌های خلبانی و فضاپیمایی را ذخیره کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

 

 

پک پرواز Thrustmaster T.16000M دارای طراحی فوق‌العاده ارگونومیک است و استفاده از آن، بسیار راحت است. جوی استیک، اهرم و پدال‌های این سیستم در اختیار شما بسیار راحت احساس می‌شوند و می‌توانید از این سیستم در بازی‌های واقعیت مجازی نیز بهره ببرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید سیستم پرواز Thrustmaster T 16000M FCS Flight Pack

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}