بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8108
۱,۷۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۷۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

عنوان محصول : بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX 

پلتفرم  Nintendo Switch

سبک : ماجرایی 

سازنده Spike Chunsoft

ناشر Nintendo

بررسی تخصصی

اگر یک روز بیدار شوید و ببینید که تبدیل به یک پوکمون شده‌اید، چکار می‌کنید؟

در بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX، تبدیل به یک پوکمون شوید و با همکاری پوکمون‌هایی چون پیکاچو، ایوی و چارماندر با گشتن در دخمه‌هایی مرموز، دنیا را نجات دهید.

بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX بازسازی بازی به همین نام برای کنسول‌های نینتندو DS و گیم بوی است که اکنون برای نینتندو سوییچ نیز عرضه شده است.

 

با شجاعت، دخمه‌های مرموز را فتح کنید!

در بازی Pokemon Mystery Dungeon، وارد دنیای پوکمون‌ها شوید، پوکمون مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دیگر پوکمون‌ها را نجات دهید. پوکمون‌ها دارای یک دهکده هستند که در آن می‌توانید با دیگر پوکمون‌ها تعامل داشته باشید، تیم تشکیل دهید و با قبول مأموریت‌های مختلف، برای نجات پوکمون‌های گمشده به دخمه‌های مرموزی بروید که کسی جرأت نزدیک شدن به آن‌ها را ندارد.

در این دخمه‌ها با دشمنان مختلفی مواجه می‌شوید و گنج‌های زیادی را کشف می‌کنید اما هر بار که از یک دخمه خارج و دوباره وارد آن می‌شوید، ساختار دخمه تغییر می‌کند و اگر در دخمه‌ای بمیرید، تمام پول و پاداش‌های خود را از دست خواهید داد.

 

بهترین تیم

در طول بازی، شما تیمی از پوکمون‌ها برای نجات دنیا تشکیل می‌دهید پس بهتر است که اعضای آن همیشه در بهترین شرایط باشند. با استفاده از امتیاز تجربه به دست آمده از هر مبارزه، پوکمون‌های خود را تقویت کنید و حرکات جدید به آن‌ها بیاموزید تا در ادامه مسیر، قدرت بیشتری داشته باشید.

هیچ‌جا مثل خانه نمی‌شود

مابین مبارزات، با مراجعه به میدان پوکمون‌ها می‌توانید خود را برای سفر بعدی آماده کنید. شما می‌توانید حرکات ترکیبی جدید برای پوکمون‌های خود بخرید، آیتم‌های مورد نیاز خود را تهیه کنید و با تمرین، پوکمون خود را تقویت کنید.

اگر در مبارزه‌ای شکست بخورید، تمام پول و آیتم‌های خود را از دست خواهید داد. اما شما می‌توانید قبل از هر نبرد، پول‌های خود را در بانک و آیتم‌های خود را در صندوقچه‌ای ذخیره کنید و نگران از دست دادن آن‌ها نباشید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
8108
۱,۷۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۷۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید